СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЧи можна схуднути за допомогою скакалки


Зайва вага, це проблема не тільки візуальна, але й психологічна. У зв'язку з цим перед багатьма постає питання, що стосується того, які вправи можна виконувати в домашніх умовах, так як відвідувати тренажерний зал вони соромляться. У такій ситуації доречними будуть будь-які кардіотренування, які не потребують особливого інвентарю. Досить часто зустрічаються відгуки про те, чи можна схуднути за допомогою скакалки. Спробуємо розібратися в цьому питанні.


Скакалка та її переваги


Чи можна схуднути за допомогою скакалки

В першу чергу відзначимо, що це найдешевший інвентар, використовуваний в спорті. При цьому не варто ставитися до нього як до дитячої забави. Стрибки на скакалці використовуються навіть досвідченими спортсменами, коли немає можливості бігати довгі дистанції або використовувати бігову доріжку.

Схуднути за допомогою скакалки може кожен бажаючий. Пояснюється це тим, що під час стрибків збільшується частота пульсу і швидкість кровотоку. Це сприяє прискоренню метаболізму, а значить, клітини жиру почнуть розкладатися. При цьому зверніть увагу, що процес жироспалювання запускається через 15-20 хвилин від початку тренування. Тому стрибати доведеться довго і старанно.


На скільки можна схуднути за допомогою скакалки


З'ясувавши, чи можна схуднути за допомогою скакалки, перейдемо до техніки виконання вправ. Безумовно, починати треба з найпростіших: звичайних стрибків на місці зі зміною ніг. Поступово можна ускладнити тренування, виконуючи одночасний підйом ніг і змінюючи швидкість стрибків.

Після того, як ви відчуєте легкість і впевненість під час тренування, можна використовувати обтяження. Для цього достатньо одягнути рюкзак, наповнений книгами. Збільшуючи вагу, ви підвищуєте ефективність занять.

Наступне питання: на скільки можна схуднути за допомогою скакалки. Тут все індивідуально. Якщо ви будете стрибати щодня, не менше 30-40 хвилин, то це буде порівняти з бігом. Без складної дієти ви зможете за один день втратити 300-400 грам жирової тканини. Інша втрата маси тіла за рахунок води.

Збільшуючи складність вправ, додаючи ваги, ви будете чинити більший вплив на тканини. Відповідно, вага буде знижуватися швидше. Але починати потрібно з самих простих тренувань.

Якщо ж додати сюди дієту чи раціональне харчування, результат буде ще більш вираженим. Таким чином, за допомогою скакалки можна схуднути як на один, так і на три кілограми за тиждень. Все залежить від вашого старання.

Можна трохи допомогти організму, розігнавши обмін речовин. Робиться це з допомогою жироспалювачів:


  • Black Spider 25 Ephedra;
  • Diablos Hyperburn V-10;
  • Asia Black-25;
  • Simpatoterm Lux.

Активними компонентами препарату є тільки натуральні екстракти рослин. Бади не викликають звикання і надають тільки позитивний вплив на весь організм. Вживаючи подібні схуднення, ви зможете не тільки втратити вагу, але і відчує приплив сил, а ваш апетит стане менш вираженим.
Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації