СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЧи можна схуднути за допомогою бігу


Багато знають, що від бігу можна схуднути. Але при цьому не всі правильно виконують тренування, що є причиною відсутності ефекту. Значення тут має і час проведення пробіжки, і її тривалість, і навіть місцевість чи техніка. Тому щоб домогтися максимально вираженого результату, доведеться трохи вивчити методику.


Основні правила тренування бігом


Чи можна схуднути за допомогою бігу

Всі фахівці і досвідчені тренери стверджують, що з допомогою бігу можна схуднути. При цьому ефект прямо залежить від часу тренування. Пробіжка може бути ранковою або вечірньою. Не будемо розглядати денний варіант, так як рідко знаходяться люди, які здатні виділити час на її проведення.

Вранці в організмі знаходиться мінімальний рівень цукру. Відповідно, від пробіжки буде особливо виражений ефект. При цьому важливо перед початком тренування поснідати, використовуючи легку їжу. Бігати на голодний шлунок з ранку не можна. Після пробіжки потрібно трохи відпочити, прийняти душ і перекусити продуктами, які дозволяють м'язовій тканині швидше відновитися. Якщо у вас є час на виконання всіх цих вимог, то ранкова пробіжка саме для вас.

Більш відповідний варіант, це вечірні пробіжки. З їх допомогою ви можете позбутися від калорій, отриманих з їжею, спожитою протягом дня. Виконувати пробіжку у цьому випадку потрібно через пару годин після ситної вечері. Таким чином, якщо ви намагаєтеся з'ясувати, чи можна схуднути, займаючись бігом, для початку визначтеся з часом тренувань.

Далі визначаємося, як часто потрібно виходити на пробіжку. Тут все залежить від ваших вимог. Якщо ви з'ясовуєте, чи можна схуднути за допомогою бігу швидко, то для вас підходящими будуть щоденні пробіжки. Звичайно, це не простий режим, але він завжди дає потрібний ефект. В середньому ж тренуватися потрібно через день. Це дозволить м'язам відновлюватися, а клітини жиру почнуть розкладатися.

Від частоти занять залежить відповідь на питання, за скільки днів можна схуднути за допомогою бігу. Звичайно, за 5-7 днів особливого ефекту ви не побачите. Біг, це кардіотренування, і ефект від нього завжди позитивний, але його доведеться чекати. При цьому важливо бігати не менше 20 хвилин, а краще годину. Звичайно, збільшувати тривалість занять потрібно поступово, щоб встигли адаптуватися серце і легені. Якщо ж вам зручніше рахувати в кілометрах, оптимальними будуть п'ять км.

Визначившись з часом, відстанню і тривалістю, ви можете добитися кращого результату. Вже через тиждень ви самі зможете відповісти на питання, чи можна схуднути від бігу по вечорах.


На скільки можна схуднути, займаючись бігом


Залишається тільки з'ясувати, на скільки можна схуднути за місяць бігу. Тут все залежить від ваших здібностей. Навіть при інтенсивному тренуванні ви зможете втратити не більше 300 грам жиру. Якщо ж паралельно дотримуватися раціонального харчування, вдасться ще й позбутися від зайвої рідини, а це додаткові кілограми. Тому не намагайтеся домагатися певної цифри. Орієнтуйтеся на відчуття і зовнішні дані.

Якщо ж питання на скільки можна схуднути при бігу не дає вам спокою, можете створити оптимальні умови для спалювання жиру з допомогою жироспалювачів. Це спеціально створені біологічні добавки з рослинним складом. В результаті їх застосування спостерігається наступний ефект:

Всіма перерахованими властивостями володіють такі препарати, як Methyldrene Elite 25, Simpatoterm Lux, Diablos Hyperburn V-10, China White 25 Ephedra. У них немає штучних добавок або небезпечних компонентів, що викликають порушення функціонування центру, відповідального за апетит. Ви зможете приймати їх тривало, не переживаючи за наслідки. Бади завжди легко переносяться і можуть використовуватися всіма без винятку.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації