СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЧи можна схуднути за 3 тижні


Хтось прагне до певних цифр, а хтось ставить перед собою тимчасові рамки. В останньому випадку виникає питання, чи можна схуднути за 3 тижні. Для того щоб у ньому розібратися, доведеться заглибитися у всі існуючі методики і вибрати з них найбільш підходящі в залежності від вашої мети.


Спорт чи дієта?


Для початку спробуємо з'ясувати, чи можна схуднути за 3 тижні з допомогою дієти. Безумовно, так. При цьому зовсім не обов'язково мучити себе голодовками, так як термін цілком дозволяє нам повільно, але впевнено знижувати вагу. В якості методики можна запропонувати наступні варіанти:

Монодієти, передбачають вживання одного вибраного продукту протягом 3-4 днів. Ефект дають миттєвий, але не завжди він зберігається на довго.

Розвантажувальні дні. Відмінний варіант для тих, хто не любить дотримуватися будь-якої дієти. Полягає в проведенні розвантажень протягом доби, протягом яких можна їсти продукти з певного списку. Вдається скинути до кілограма за добу.

Раціональне харчування, тобто 6 разовий прийом їжі та відмова від шкідливих продуктів з великим вмістом калорій.

Як вже говорилося, строки у нас достатні, тому за 3 тижні можна схуднути тільки за рахунок розвантажувальних днів або раціонального харчування. Монодієти краще використовувати у вкрай рідкісних випадках для швидкого схуднення. Розвантаження можна робити два рази на тиждень. А ось правильне харчування доведеться дотримуватися постійно.

Що стосується спорту, то він ніколи не був зайвим. Саме з його допомогою вдається розігнати обмін речовин і змусити жири розщеплюватися. Тому вибирайте для себе найбільш підходящий і обов'язково робіть регулярні тренування. Одна пробіжка в тиждень ніякого ефекту вам не дасть.

Відмінним ефектом володіють кардіотренування. Це всілякі стрибки, біг, присідання і плавання. Виконувати їх можна і в домашніх умовах, так і на свіжому повітрі або в тренажерному залі. Саме за рахунок 20-30 хвилинної пробіжки вдається запустити жироспалювальні процеси. Пізніше, коли ваш організм трохи звикне до навантажень, можна доповнити силовими вправами. Тільки з їх допомогою ви зможете наситити тканини киснем і скорегувати контури фігури.

Кожен метод окремо дає свій ефект, але відмінних результатів можна досягти лише за рахунок їх поєднання.


На скільки можна схуднути за 3 тижні


В нормі за добу відбувається спалювання до 300 грамів жирової тканини. Попутно втрачається рідина і вводяться токсини. Природно, розмірковуючи над питанням, на скільки можна схуднути за 3 тижні, відповідь буде прямо залежати тільки від вас. Мінімум при виконанні вправ вийде скинути 6 кілограм. Відповідно, якщо доповнити тренування дієтою, то результати будуть ще більш вираженими.

Є ще один варіант, це вживання жироспалювачів. В першу чергу, це Diablos Hyperburn V-10, Asia Black-25, Red Wasp 25 і Black Mamba Hyperrush. Саме завдяки їм вдається домогтися нормалізації обміну речовин і збільшення швидкості розщеплення жирової тканини.

Діючими речовинами жироспалювачів є рослинні екстракти. В першу чергу, це зелений чай, гуарана, кайєнский перець, родіола, ортилія і ефедра. Також нерідко до складу Бадів включений кофеїн, що сприяє стимуляції всіх процесів, що протікають в організмі. В результаті застосування даних препаратів вдається знизити вагу за рахунок зменшення жирової тканини, відчути прилив сил і позбутися від підвищеного почуття голоду. При цьому ніяких побічних ефектів препарати не викликають і завжди легко переносяться.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації