СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЧи можна схуднути за 20 днів?


В житті кожної людини наступає момент, коли хочеться щось змінити. Природно, починати потрібно з себе. У такій ситуації виникає необхідність привести своє тіло в порядок або схуднути. Ось тут і постає питання: чи можна схуднути за 20 днів і які методи будуть особливо ефективними?

В першу чергу, важливо розібратися з метою. Якщо ваша вага далеко від ідеальної на 10-15 кілограм, худнути буде значно простіше, ніж якщо ви бажаєте скинути 5-6 кг. Пояснюється це тим, що організм звикає до зайвих жирових відкладень, особливо, якщо їх не дуже багато. Крім того, при зниженні ваги сильно втрачається вода. І якщо ваша вага понад 75, а вам потрібно максимум 60, то в процесі тренування і дотриманні дієти губитися буде не тільки жирова тканина, але і зайва рідина.

З цієї причини способи зниження ваги на різну кількість кілограмів будуть відрізнятися. У деяких випадках достатньо корекції харчування, іншим потрібні тренування, тоді як треті будуть використовувати розвантажувальні дні.


Чи можна схуднути за 20 днів на 5 кг


Чи можна схуднути за 20 днів

Для того щоб знизити вагу всього на п'ять кілограм протягом двадцяти днів, досить скорегувати харчування. Для цього потрібно дотримуватись наступних правил:

  • їсти маленькими порціями;
  • відмовитися від смажених і жирних страв;
  • скоротити споживання цукру і крохмалю;
  • виключати алкоголь і випічку;
  • пити більше води;
  • не приймати їжу за 3-4 години до сну.

Якщо ви зможете протягом цього часу виконувати ці правила, ви зможете домогтися результату. Звичайно, можна відвідати дієтолога і запитати у нього, чи можна схуднути за 20 днів. Але з більшою ймовірністю можна сказати, що він порадить ці ж правила. Вони дозволять вам поліпшити роботу органів травлення і нормалізують обмін речовин.

Звичайно, можна додати і фізичні вправи, але і без них результат буде помітний оточуючим.


Чи можна схуднути за 20 днів на 10 кг


Далі спробуємо розібратися, чи можна схуднути за 20 днів на десять або більше кілограм. Ця цифра також є середньою. Для досягнення ефекту вам не доведеться дотримуватися дієти. Відмінним ефектом володіють розвантажувальні дні. Ви можете виконувати їх один раз в тиждень. При грамотному складанні раціону під час розвантаження вдається скинути до кілограма зайвої маси.

Природно, між розвантажувальними днями не можна налягати на смажені страви і борошняні вироби. Важливо дотримувати правильний раціон харчування і скоротити споживання цукрів.

Для підвищення ефекту доведеться тренуватися. Ви можете виконувати елементарну ранкову гімнастку. Просто додайте в неї кілька хвилин безупинних стрибків і присідання. Вже від цього буде помітний ефект.

Також можна відвідувати тренажерний зал. За двадцять днів ви зможете сходити на тренування 10 разів. Цього достатньо, щоб не тільки знизити вагу, але і скорегувати фігуру. Складати план занять краще з особистим тренером.

Для більш інтенсивного зниження маси тіла можна використовувати такі жироспалювачі, наприклад, Simpatoterm Lux, Diablos ECA Fire Caps, Hellfire, Red Wasp 25, Black Mamba Hyperrush. Всі препарати включають у себе рослинні компоненти, які надають тільки позитивний ефект без будь-яких наслідків.

В результаті застосування жироспалювачів поліпшується обмін речовин і метаболізм. Клітини жиру розпадаються, і при цьому виділяється енергія. Це дозволить вам з більшою віддачею тренуватися в залі або пробігати більшу кількість кілометрів вранці. У будь-якому випадку, від Бадів ви отримаєте тільки позитивний ефект.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації