СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕ
Чи можна схуднути, якщо крутити обруч


Більша частина бажаючих схуднути віддає перевагу методам, які досить прості, але при цьому ефективні. У тих випадках, коли у вас не вистачає часу або бажання відвідувати тренажерні зали, можете спробувати домогтися ефекту з допомогою обруча. Звичайно, він допоможе вам створити талію, але чи можна схуднути, якщо крутити обруч? Щоб відповісти на це питання, потрібно визначитися з технікою і особливостями вибору цього самого обруча.


Правила тренування з обручем


Чи можна схуднути, якщо крутити обруч

Відразу зазначимо, що ви можете швидко схуднути, крутячи обруч в певному темпі так, щоб частота пульсу збільшувалася до потрібних цифр. Визначити свій поріг легко. Для цього потрібно від 220 відняти цифру віку і взяти від отриманого числа 50-60%. Далі потрібно обертати обруч протягом п'яти хвилин і після цього підрахувати кількість ударів пульсу за хвилину. У тому випадку, якщо частота скорочення серця збільшується до цифр зазначеного діапазону, то схуднути за допомогою цієї методики ви точно зможете. Іншими словами, це і є ваш пульс, при якому починається процес жироспалювання.

Далі потрібно підібрати для себе тренажер. Більшість схиляється до думки, що чим більша вага, тим вище ефект. При цьому зверніть увагу, що важкий обруч буде крутитися за рахунок інерції. Тобто ви будете затрачати мінімум сил для його утримання. Легкий навпаки, швидко крутиться і ви також не будете працювати м'язами. Відповідно, доведеться перепробувати масу тренажерів, щоб підібрати саме той, при якому ви робите максимальну кількість рухів.

Таким чином, якщо ви ще сумніваєтеся, чи можна схуднути, якщо, крутити обруч кожен день, просто спробуйте. Ці вправи не складні і підходять усім без винятку. Їх можна виконувати в будь-який час доби і в будь-якому місці. Потрібно тільки міняти положення ніг і рук, примушуючи працювати різні групи м'язів.


На скільки можна схуднути, крутячи обруч


Наступне питання стосується того, на скільки можна схуднути, якщо крутити обруч. Безумовно, відповідь залежить тільки від вас. Якщо ви будете використовувати легкий хула-хуп, ви зможете тільки трохи скорегувати вигини талії. А ось з більш важкими моделями можна добитися ефекту зниження ваги.

Зверніть увагу, що потрібно крутити обруч, щоб схуднути не менше 30 хвилин в день. Вправа легка, тому можете повторювати її кілька разів в добу, підвищуючи результат. Спробуйте доповнити тренування правильним харчуванням і тоді ефект буде ще кращим.

Важливою перевагою цього методу є те, що він не вимагає особливої підготовки і прекрасно вписується в життя дуже зайнятої людини. Навіть під час перегляду телевізора в вечірній час можна схуднути, якщо крутити обруч кожен день. Потрібно тільки не лінуватися, а брати хула-хуп в руки замість посиденьок на дивані.

Крім цього, є ще один простий метод зниження ваги. Ми вже розібралися чи можна схуднути, крутячи обруч, а тепер спробуємо збільшити ефективність тренувань. Для цього підійдуть спеціальні Бади або жироспалювачі. Вони володіють наступними перевагами:

  • натуральний склад;
  • відсутність протипоказань;
  • простота застосування;
  • позитивний вплив на весь організм;
  • відсутність побічних ефектів.

В результаті застосування таких препаратів як Red Wasp 25, Black Spider 25 Ephedra, Neurolipo, Simpatoterm Lux, Asia Black-25, China White 25 Ephedra ви можете знизити вагу за рахунок прискорення метаболізму і обміну речовин. Бади приймаються курсами максимум по дві капсули на добу. В результаті цього ви відчуєте прилив сил і підвищення працездатності, і до того ж нормалізуєте роботу всіх органів і систем.
Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації