СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЧи можна схуднути на рисі


З давніх часів рис був ідеальним дієтичним продуктом, який не має протипоказань і може вживатися усіма без винятку. Відповідно виникає питання: чи можна схуднути, харчуючись рисом. Виявляється, якщо дотримуватися деяких правил, можна домогтися дійсно чудових результатів.


Рис і його корисні властивості


Чи можна схуднути на рисі

В злаку міститься велика кількість вітамінів, білків, калію, кальцію і магнію. При цьому в готовому продукті невелика кількість калорій. Все це робить рисову дієту особливо вигідною, потрібно тільки зрозуміти, чи можна схуднути на рисі і як це робити правильно.

Правильна дієта полягає в дотриманні наступних вимог. У день можна з'їдати не більше 100 грамів рису. Всю порцію потрібно розділити на кілька прийомів їжі. Готувати кашу потрібно на воді без масла і солі. Пити під час дотримання дієти можна будь-які напої, але тільки не газовану воду і не покупні соки.

Перекушувати при такій дієті можна фруктами, ягодами і горіхами. Даний раціон досить жорсткий і дотримуватися його протягом навіть одного дня дуже складно, але зате результати ви побачите вже наступного дня.

З'ясувавши чи можна схуднути за допомогою рису, варто зрозуміти, як підсилити ефект від дієти. Для цього потрібно до початку строгого обмеження їжі підготувати свій організм. Для цього зменшується добовий об'єм їжі і виключаються смажені та жирні страви. Також важливо скоротити споживання цукру, крохмалю, олії та солі.

Одночасно збільшується обсяг добової випитої рідини. Це може бути відвар трав, зелений чай, компоти, морси і так далі. Ніяких газованих напоїв і соків з барвниками не допускається.

Виходити з дієти потрібно також повільно. Старайтеся, щоб у вашому раціоні було більше овочів і злаків, причому не очищених. Якщо ви будете дотримуватися цих елементарних правил, ви зможете закріпити результат.


Чи можна схуднути, харчуючись рисом і куркою


Існують і інші варіанти рисової дієти. Спробуємо зрозуміти, чи можна схуднути на рисі з куркою. Безумовно, так. Перший є корисним продуктом і джерелом білка, тоді як курка відноситься до білого м'яса. Звичайно, не варто смажити їх на олії чи робити плов. Досить загасити або приготувати в духовій шафі з мінімальною кількістю олії.

Те ж стосується питання: чи можна схуднути на рисі і гречці. І той, і інший продукт досить низькокалорійний. Ви можете протягом 3-5 днів чергувати монодієту з використанням даних круп і за цим зможете домогтися виражених результатів.

Особливо важливо зрозуміти, чи можна схуднути на бурому рисі. Він відрізняється тим, що менш опрацьований, а отже, містить більше корисних компонентів. Відповідно, на такій дієті ви зможете не тільки знизити вагу, але і істотно покращите загальний стан організму.

Звичайно, кожна дієта має свої плюси. Але спробуємо допомогти своєму організму нормалізувати обмінні процеси. З цією метою можна використовувати жироспалювачі, а саме Black Mamba Hyperrush, Diablos Hyperburn V-10, China White 25 Ephedra, Neurolipo.

Активними компонентами виступають ЕКА комплекс і екстракти гіркого апельсина, гуарани, гарцинії, родіоли, зеленого чаю і так далі. В результаті їх застосування виникають наступні ефекти:

Приймаються дані препарати курсами в 4-6 тижнів. Добова доза визначається індивідуально залежно від режиму навантажень і необхідного результату.
Інші статті по темі :Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації