СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЧи можна схуднути на голодуванні?


Голодування завжди було популярним. Його використовують не тільки для зниження ваги, але і для поліпшення загального самопочуття і позбавлення від багатьох захворювань. Методика досить складна, вимагає терпіння і досвіду від учасника. Але при цьому вона досить ефективна.

Останнім часом все частіше можна зустріти питання: чи можна схуднути на голодуванні? Відповісти на нього однозначно не можна. Справа в тому, що даний метод може виявитися небезпечним, якщо не виконувати всі його правила. Тому перед початком голодування потрібно вивчити методику.


Суть методики голодування


чи можна схуднути на голодуванні

Голодування передбачає повну відмову від їжі. В деяких випадках навіть не дозволяється пити воду. Але все ж якщо основна мета у вас зниження ваги, можна схуднути голодуванням на воді.

В першу чергу, потрібно звернутися до лікаря і з'ясувати, чи немає у вас протипоказань. Ними можуть виявитися:  • анемія;
  • гіпотонія;
  • гострі захворювання;
  • гастрит і виразка шлунка;
  • вагітність;
  • стан після операцій;
  • патології крові та серця;
  • порушення роботи нирок.

Тільки після цього можна починати з'ясовувати, як голодування допоможе схуднути. В першу чергу, важливо підготуватися. За день до голодування потрібно перейти на легку їжу. Повністю виключаються смажені та жирні страви, борошняні вироби, крохмалі і алкоголь. Перевага віддається салатам і крупам.

У день голодування потрібно випивати не менше двох літрів води. Вона допоможе придушити апетит і не дозволить розвинутися зневодненню. Голодувати більше одного дня без підготовки не можна. За один такий день ви зможете втратити до кілограма зайвої ваги. В тиждень можна робити не більше одного сеансу голодування.

Після того як організм звикне до таких навантажень, можна переходити на дводенне голодування. Поступово ви доб'єтесь того, що зможете обходитися без їжі протягом 35-40 днів. Але це вже лікувальне голодування, яке потребує досвідченого підходу. Для того щоб знизити вагу, буде достатньо періодичних одноденних сеансів.


На скільки можна схуднути на голодуванні


Наступне питання стосується того, на скільки можна схуднути на голодуванні. Як ми вже говорили, за один сеанс вдається втратити до кілограма ваги. Сюди входить як жирова тканина, так і зайва рідина. При цьому максимальна втрата жиру складає не більше 300 грам.

Нерідко зустрічається питання: на скільки можна схуднути за тиждень голодування? Тут відповідь очевидна. Якщо голодувати можна тільки раз в тиждень, то, відповідно, за цей час ви втратите не більше кілограма. Але не варто проводити сеанси частіше, так як це небезпечно для організму.

З'ясовуючи, за скільки днів голодування можна схуднути, варто звернути увагу на схуднення. Під їх впливом вдається розігнати обмін речовин і змусити клітини жиру розщеплюватися. Ви будете втрачати вагу і при цьому не відчуєте голоду та слабкості.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації