СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЧи можна схуднути на 20 кг?


Кожний прагне створити фігуру своєї мрії. Але при зниженні ваги важливо скласти програму так, щоб вона давала позитивні результати. Не можна схуднути протягом п'яти днів на 10-15 кілограм і при цьому не нашкодити своєму організму. Тому кожен, хто прагне до стрункості, повинен знати, чи можна схуднути на 20 кг і за який період краще це зробити.

 

Чи можна схуднути на 20 кг за 2-3 місяці

 

Для початку розберемося, чи можна схуднути на 20 кг протягом двох місяців. В результаті простих розрахунків отримуємо, що втрачати доведеться по 2-3 кг в тиждень. Це досить маленька цифра і особливих труднощів виникнути не повинно. Потрібно лише скласти план занять і підібрати корисні продукти.

В першу чергу, переглядаємо раціон харчування. Ви не зможете схуднути ні на один кілограм, якщо будете кожен день їсти булочки, запиваючи солодкою кавою і радувати себе смаженим м'ясом. Доведеться забути про ці продукти.

У раціоні повинні бути присутніми овочі, фрукти, злаки, горіхи, зелень і кисломолочні продукти. За цим їх треба готувати на пару, гасити або відварювати. Особливо корисні для травлення сирі овочі і фрукти. Паралельно можна пити вітаміни або Бади для отримання енергії.

Фізичні вправи можуть бути помірними. За 2-3 місяці навіть з їх допомогою ви зможете схуднути на кілька кілограмів. Особливо ефективними є кардіотренування:

Виконувати тренування потрібно через день. Тривають заняття не менше двадцяти хвилин. Надалі можна приєднати силові вправи, які не тільки сприятимуть зниженню маси тіла, але і допоможуть сформувати привабливі форми.

 

Чи можна схуднути на 20 кг за місяць

 

Звичайно, 2-3 місяці достатньо великий термін. А чи можна схуднути на 20 кг за 30 днів? Можна, але добитися цього дуже складно. Згідно з дослідженнями, організм людини може спалювати в день не більше 300-350 грамів жиру. Відповідно при інтенсивних тренуваннях ви зможете схуднути тільки на 10-11 кілограм. Якщо ви хочете досягти більш вираженого результату, доведеться трохи схитрувати.

Почнемо з того, що зайва вага нерідко зумовлена скупченням рідини. Її вивести значно простіше, ніж розщепити жири. Для цього можна використовувати безпечні препарати, до складу яких входить зелений чай.

До речі, саме ці добавки допоможуть вам прискорити обмінені процеси і метаболізм. З цією метою застосовуються жироспалювачі. Це особливі засоби з рослинним складом, що дозволяють прискорити процес розщеплення жирів і, як наслідок, зниження ваги.

Активними компонентами препарату є екстракти таких рослин, як зелений чай, гуарана, ортилія, гарцинія, ефедра, гіркий апельсин і так далі. Окремо виділяються ЕКА жироспалювачі, де діючою речовиною є ефедрин і кофеїн. Вони стимулюють нервову систему і прискорюють всі процеси в організмі. Для зниження ризику розвитку побічних ефектів використовується аспірин, який регулює артеріальний тиск.

Рослинним складом мають такі Бади, як Methyldrene Elite 25, Hellfire, Asia Black-25, China White 25 Ephedra. Приймаються схуднення курсами. Тривалість не більше 6 тижнів. Навіть якщо потрібно, наприклад, за місяць домогтися вираженого ефекту, не варто збільшувати дозування. Навіть однієї капсули буде достатньо, щоб знизити апетит і викликати приплив сил. Це дозволить вам тренуватися інтенсивніше і полегшить дотримання дієти.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації