СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЧому не виходить схуднути


Хочете знати причини, чому не виходить схуднути, чому ви не втрачаєте жир на животі? Ви робите вправи регулярно і правильно харчуєтеся, але ви все ще не можете втратити жиру в області живота і боків. У вас не виходить вирватися вперед, зрушитись з мертвої точки. Перше, що потрібно зробити, це подивитися на своє харчування, чи дійсно у вас збалансована дієта, яка включає в себе овочі, фрукти і нежирні білки. А що ще? Ось причини, які можуть перешкоджати вашому успіху.

чому не виходить схуднути

1. Занадто багато їсте на ніч


Ваша вечірня тяга до попкорну перетворюється в тотальне свято і на наступний день ви прокидаєтеся з відчуттям важкості в животі? Може їжа ввечері бути однією з причин, чому ви не втрачаєте жир на животі? Абсолютно! Якщо ви переїдаєте на ніч, ваше тіло не буде мати можливості спалити спожиті калорії. У вечері краще їсти овочі і лягати спати раніше, щоб уникнути переїдання.


2. Немає силових тренувань


Ви проводите нескінченні години кардіо на еліптичному тренажері, на біговій доріжці або велотренажері, але живіт ще не плоский? Коли ви біжите, ви спалюєте калорії під час тренування, але, як тільки ви закінчите тренування, ви припиняєте спалювання калорій. На відміну від цього, коли ви піднімаєте вагу, ви спалюєте калорії під час тренування і ви будете продовжувати спалювати калорії до двох днів після. Це тому, що силові тренування викликають мікро травми в м'язах, і ваше тіло використовує калорії для їх відновлення. Так, додайте в свою тренувальну програму 2-3 силових тренування в тиждень, щоб досягти своєї мрії!


3. Не достатня кількість сну


Нестача сну приводить до вивільнення гормону греліну, який є стимулятором апетиту. Нестача сну буде не тільки причиною поганого настрою, дратівливості, але ще й причиною переїдання. Вам потрібні боки і жир на животі? Тоді спіть і худніть!


4. Споживання солодких напоїв


Якщо ви споживаєте спортивні напої, фруктові напої і газовану воду, ви можете помітити збільшення талії, адже в таких напоях може бути цукор, а він не найкращий союзник у схудненні. Пийте воду з лимоном, яка може допомогти вам полегшити здуття живота і поліпшити своє самопочуття.


5. Занадто багато солі


Надмірне споживання солі викликає затримку води і здуття живота, а значить і метаболізм сповільнюється. Намагайтеся не перевищувати добову норму споживання солі, відмовтеся від солінь і використовуйте природні сечогінні засоби.


6. Споживання алкоголю


Скоротіть споживання алкогольних напоїв, оскільки вони можуть бути стимулятором апетиту і сприяють накопиченню жиру в черевній порожнині. Іноді можна випити келих вина і це не буде викликати здуття, але регулярне споживання алкоголю негативно позначається на спортивних результатах.


7. Не досить тренувань


Ви кожен день займаєтеся фітнесом протягом 20 хвилин, так чому ви не можете прибрати жир з живота? Дуже просто, якщо жир не йде, то в цьому може бути винен не тільки ваш раціон харчування, але також і недостатня кількість фізичної активності. Не варто переоцінювати свої заслуги, подивіться на себе зі сторони і додайте реальне навантаження, вам повинно бути дійсно важко виконувати вправи, але ви не повинні працювати на знос.

 

Тепер, коли ви знаєте, чому не виходить схуднути і яких помилок слід уникати, коли ви хочете схуднути і позбутися від жиру на животі й боках, вам нічого не заважає почати змінюватися і досягти своєї заповітної мрії.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації