СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЧерез який час можна схуднути


Худнути можна різними способами. Звичайно, всі мріють про чарівну таблетку, яка дозволить відразу скинути максимальну кількість кілограмів без якої-небудь роботи над собою. Але це дуже небезпечний варіант. Тому ми розглянемо тільки натуральні і безпечні методики зниження ваги.

Перше питання, яке виникає у всіх без винятку, через який час можна схуднути. Тут все залежить від вас самих. Якщо ви не будете лінуватися, то за короткий період часу зможете знизити масу тіла до потрібних цифр. Звичайно, для цього важливо підібрати найбільш підходящий метод. А їх існує чимало.


Через який час можна схуднути, займаючись фітнесом в тренажерному залі


Через який час можна схуднути

Перший і найбільш корисний спосіб зниження ваги, це відвідування тренажерного залу. Ви, звичайно, можете порадитися з особистим тренером і дізнатися у нього, через який час можна схуднути. Але найімовірніше, певної відповіді він вам не дасть.

Пояснюється це наступним чином. Зниження ваги здійснюється різними методиками. Хтось віддає перевагу бігу, тоді як інші намагаються робити наголос на силові вправи з додатковою вагою. Природно, обидва методи ефективні, але результат від них різний.

При використанні бігу відбувається витрата калорій. В середньому після годинної пробіжки ви зможете втратити близько 650 калорій, і весь цей час доведеться бігти без зупинки. Якщо дотримуватися калорійності їжі, що приймається протягом дня, то вага буде знижуватися досить швидко.

При силових вправах калорії витрачаються набагато швидше. Але і на їх виконання потрібен великий запас енергії. Відповідно, відвідувати тренажерний зал з ранку після пробудження на голодний шлунок не вийде, так як у вас просто не буде сил тренуватися.

Для самих відчайдушних можна порекомендувати поєднувати обидва методи. Наприклад, вранці кожен день ви інтенсивно пробігаєте не менше години. Крім цього 3-4 рази в тиждень відвідуєте тренажерний зал для виконання силових вправ. Звичайно, обмежувати себе в їжі при цьому не варто. Але і налягати на смажене м'ясо теж не можна. У поєднанні з правильним харчуванням ви зможете дуже швидко домогтися потрібних цифр на вагах.

 

Через який час можна схуднути на правильному харчуванні

 

Наступне питання стосується дієт. Спробуємо розібратися, через який час можна схуднути, якщо використовувати лише їх. Існує три варіанти харчування:

  • монодієти на 3-5 днів;
  • розвантажувальні дні;
  • правильне харчування тривалий період.

Природно, останній варіант найбільш безпечний. Він допоможе вам не тільки схуднути, але і поліпшити загальне самопочуття. Звичайно, ефект від цього варіанту менш виражений, але він буде в будь-якому випадку. В середньому при дотриманні правильного харчування і відмові від прийому їжі за 3-4 години до сну ви зможете за тиждень втратити 1-1,5 кілограма. За місяць вага знижується на 5-6 кілограм. Відповідно, за півроку ви зможете схуднути на 20-30 кг. При цьому ви не будете мучити себе дієтами.

Монодієти використовуються тільки в екстрених випадках. Після них, як правило, вага повертається. Для того щоб уникнути цього, потрібно після виходу з дієти дотримуватися правильного харчування.

Знизити апетит і не мучитися від постійного відчуття голоду можна з допомогою жироспалювачів. Такі препарати, як Black Mamba Hyperrush, Hellfire, Black Spider 25 Ephedra, Diablos ECA Fire Caps, Methyldrene-25 допоможуть поліпшити обмінні процеси і метаболізм. Ви будете відчувати бадьорість і прилив сил. За рахунок цього з'являється додаткова енергія на відвідування спортивного залу.

Препарат повністю натуральний і не містить небезпечних сполук. Приймати їх можна тривалими курсами без будь-якого страху. Діють вони м'яко, але вже після першого прийому капсул ви відчуєте прилив сил.

Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації