СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕБодібілдинг дома


У темі домашнього бодібілдінгу є два розходження думок, одні, за, а інші проти. Щоб зрозуміти свою позицію відносно бодібілдінгу дома, треба ознайомитися з перевагами і недоліками домашнього тренінгу і зрозуміти, чи потрібно це конкретно вам. Отже, йдеться про результативне вдосконалення власного тіла за допомогою бодібілдінгу в домашніх умовах.


Плюси домашнього бодібілдінгу


Основний позитивний момент бодібілдінгу дома - це ваша абсолютна самостійність і незалежність від інших. Музика, відокремленість, планування тренування і його проведення, а також усе інше в занятті залежить тільки від вас, а не від супутніх раптових або закономірних обставин.

Відсутність тиску ззовні. Ви можете самостійно, ні на кого не орієнтуючись, пробувати нові вправи і ваги, міняти і оновлювати свою програму тренувань і її супроводу, а також експериментувати з технікою виконання вправ. При цьому ніхто не оцінюватиме вас, не порівнюватиме рівень вашої майстерності і умінь. Ваші помилки залишаться тільки вашими помилками, а не послужать приводом для кепкувань з боку досвідченіших колег по тренажерному залу.

Ваш настрій і мотивація у разі бодібілдінгу дома мають бути залізними, нікому відволікати вас від власного тіла і принижувати ваші достоїнства і досягнення перед своїми.

Свобода планування занять, ваш домашній тренажерний зал відкритий цілодобово. Є бажання, сили і час - вперед! При цьому радує відсутність проїзду, туди і назад, а також плати за тренування, здоров'я, краси і відмінного самопочуття!

Бодібілдинг дома - це найкращий варіант для новачків в спорті, ніщо так не поліпшить вашу фізичну форму, як елементарний домашній тренінг, вам в допомогу прості віджимання, присідання і підтягування, а також вуличний біг трусцем буде не лишнім. Усе це добре підготує і адаптує організм до справжнього тренувального режиму.


Бодібілдінг вдома, мінуси


Площа будинку зазвичай не може вмістити тієї кількості тренажерів і спорядження для бодібілдингу, яке дійсно потрібне для досягнення високих результатів і їх підтримки. Та і коштує воно далеко не дешево.

Відсутність контролю і страховки робочих ваг, нагляду за технікою виконання складних силових вправ, заняття бодібілдингом бдома, йде культуристові зовсім не на користь. Та і лінь тут же починає вступати у свої права. Графік занять, як би це дивно не звучало, легше тримати, коли ви ходите в тренажерний зал, а не займаєтеся удома.

У домашніх умовах значно зростає ризик получити травму спортсменові, немає досвідченого наставника, здатного порадити і підкоригувати, підказати і показати, а також порекомендувати потрібну вагу і підстрахувати при необхідності.

Складання персональної програми тренувань по бодібілдінгу краще довірити майстрові своєї справи, а не самостійно придумувати собі вправи.

У спортивних центрах завжди є додаткові послуги, якими можна за бажання скористатися : сауна, басейн, масаж і так далі. Удома цього, звичайно, не знайти.

Відхід і підтримку працездатності тренажерів здійснюють спеціально найняті люди, удома цей обов'язок ляже на вас.

Недолік спорядження ви відчуєте дуже швидко, оскільки для досягнення видатних результатів потрібне справжнє професійне устаткування і висококласна спортивна техніка.

Усі плюси і мінуси бодібілдингу дома перед вами, так що тепер саме вам вирішувати, що вважати за краще, колективну працю в качалці, або відокремлену роботу наодинці самим з собою. А може поєднати регулярні відвідування спортивних закладів і спокійний домашній тренінг, питання залишається відкритим, відповідь на нього - особистий вибір кожної людини!
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації