СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕВінс Тейлор


Вінс Тейлор (Vince Taylor) - американський культурист, який народився 25 серпня 1956 в США, в містечку Хаври де Грейс штату Меріленд в сім'ї звичайного фермера. Все своє дитинство Вінс провів у рідному містечку, допомагаючи батькам по господарству. З дитинства привчений до важкої фізичної праці він був не по роках міцний і сильний. Успішно закінчивши школу, хлопчик продовжив своє навчання в місцевому бізнес коледжі, і після отримання диплома, вирішив на місяць з'їздити в гості до свого брата, який проживає в Німеччині, заодно і трохи відпочити перед своїм подальшим працевлаштуванням ...

фото вінс тейлор

Вінс і уявити собі не міг, як сильно ця поїздка поміняє його подальше життя. По-перше, після закінчення коледжу юний випускник ніяк не міг визначитися з майбутнім вибором майбутньої професії, але, перебуваючи в Німеччині, Вінсу запропонували хорошу високооплачувану роботу, якраз, про яку він і мріяв. Таким чином, він надовго закріпився і залишився жити в Німеччині, працюючи в якості цивільного фахівця в німецькій армії. Ну, а по-друге саме цей доленосний переїзд через деякий час привів Вінса в зал важкої атлетики та культуризму ...

Мрія долучитися до «залізного спорту» і стати бодібілдером з'явилася у Вінса після особистого знайомства з земляком - Джоном Брауном, який приїхав до Німеччини на що проходили в Берліні регіональні змагання, де колишньому Американському чемпіону потрібно було виступити з зразковим вступним позуванням. Джон Браун з висоти свого досвіду метнутим поглядом відразу зміг розгледіти в Вінсі великий генетичний, природний потенціал і взявся показати йому ази бодібілдингу. Як Ви вже здогадалися, з часом ці «ази» переросли в безпосередню тренерську роботу і, в кінцевому підсумку, світова громадськість дізналася про появу нової зірки на небосхилі культуризму. Так Вінс Тейлор став одним з кращих бодібілдерів світу.

У житті Вінса не обійшлося і без курйозів: на своє саме перше в житті змагання (турнір Німеччини 1983 «Містер Берлін») майбутній №1 примудрився ... За фатальним збігом обставин, що зіткнулися в аварії дві машини заблокували дорогу і не дозволили майбутньому Чемпіону вчасно дістатися на турнір. Хтось би порахував це якоюсь прикметою або знаком понад і відмовився від подальших тренувань і матчів у змаганнях ... Але, не наш герой, - через 5 років безвилазного знаходження в залі, Вінс здобуває перемогу на турнірі: "NPC Нашіонал" в 1988 році, а рівно через рік, завойовує перше місце на самому грандіозному змаганні - "Ніч Чемпіонів". Після такої приголомшливої перемоги Вінс Тейлор знаходить тисячі шанувальників, стає справжньою зіркою, улюбленцем публіки. Тепер його нова мета - золото у щорічному турнірі "Містер Олімпія". Він успішно змагався і впевнено перемагав, складаю неймовірно жорстку конкуренцію таким легендам бодібілдингу, як Шон Рей, Доріан Ятс, Флекс Уїллер, Хейні, стаючи ще більш затребуваним і популярним.

У 1989 році культурист стає дуже знаменитим. Спочатку він блискуче перемагає на престижній «Ночі Чемпіонів», а потім займає третє місце на головному професійному турнірі - «Олімпії». Однак у 1990 році його спіткала невдача - Вінс Тейлор не пройшов допінг-тест.

Зате вже в 1991 році він знову вийшов на сцену і був у чудовій формі. Цього року в «Олімпії» брало участь двадцять шість чоловік, і серед цих людей він анітрохи не загубився. Він продемонстрував величезні руки і гігантські ікри. Вінс Тейлор показав просто нереальний рельєф мускулатури.

Пізніше у нього з'явилася величезна перевага - він відпрацював довільну композицію «Термінатор». У 1991 році ці фільми користувалися завидною популярністю. Культурист пройшов по подіуму «Олімпії-91» як робот-вбивця і сказав знамениту фразу «I» ll be back! »- Глядачі впали в шаленство. У 1992 році Вінс Тейлор повинен був битися за титул з Доріаном Ятсом. Але до цього він переміг на «Аеромені», далі на турнірі в Піттсбурзі і виграв «Арнольд Класік». Але перед «Олімпією» культурист пошкоджує очі, застібаючи блискавку на сумці, і переносить операцію. Гідно суперничати з Ятсом йому вже не вдається - на цьому турнірі Вінс Тейлор займає лише шосте місце.

Навесні в 1994 році він вийшов на подіум, абсолютно змінившись. Його плечі і руки стали мало не вдвічі більше, його маса перевищила 100 кг. Але, не дивлячись на це, перемога дісталася амбітному і молодому культуристу Кевіну Леврон. Вінс Тейлор знову пропустив «Олімпію».

У 1995 році він отримав кваліфікацію, яка дозволила знову брати участь у турнірі «Олімпія». Культурист виграє на «Ніагара Фоллз», але піти дальше йому заважає Нассер Ель Сонбаті, вага якого склала 123 кг. На турнірі цього року Вінс абсолютно не виглядав гігантом серед своїх суперників. Вінс Тейлор займає п'яте місце.

У 1996 році 40-річний культурист вже мав вийти на «Олімпію» по ветеранам. Йому заборонили змагатися відразу в обох турнірах, і Вінс віддав перевагу ветеранському турніру, адже тут у нього було куди більше шансів. Після цього у головній «Олімпії» Вінс Тейлор більше не брав участь, хоча встиг стати триразовим чемпіоном турніру «Мастерс Олімпія». У 1998 році культурист став третім в «Арнольд Класік». «У подібних змаганнях я буду брати участь до тих пір, поки залишаюся в шістці кращих» - говорить Вінс Тейлор.

У 2002 році Вінс Тейлор пішов з професійного культуризму, одружившись на своїй дівчині Ренді, уродженкою Німеччини, яка підтримувала його всі змагальні роки. Незабаром у Ренді і Вінса народилися діти: двоє синів - молодший Вінс на честь батька, і старший Ісаак. На даний момент Тейлор трудиться над створенням революційно нового тренажера, обіцяючи незабаром його поява на ринку спортивного обладнання. Також знаменитий Чемпіон працював у сфері телебачення, засвітившись там: як тренер і спортивний інструктор, і навіть в якості коментатора щорічних змагань "Арнольд Класік" ...


Головні перемоги культуриста: Національний чемпіонат США, «Ніч Чемпіонів», «Піттсбург Про Інвітейшнл», «Аеронмен Про Інвітейшнл», «Арнольд Класік», «Арнольд Мастерс», «Олімпія Мастерс» - тричі.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації