СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕВіктор Мартінез


Віктор Мартінез (Victor Martinez) - це досить видатна особистість в сфері бодібілдингу. Його рельєфні і нереально красиві м'язи є окрасою безлічі різноманітних журналів, які присвячуються культуризму. Однак ця дорога до такої досконалості форм була не такою вже й легкою, як багато хто може собі уявити ...

Віктор Мартінез народився в 1973 році, 29 липня в місті Сан-Франциско-де-Макоріс, який знаходиться в Домініканській Республіці. Коли майбутній бодібілдер був ще зовсім маленькою дитиною, він з усією своєю родиною переїхав до Нью-Йорка, де і залишилився жити назавжди.

фото Віктор Мартінез

Саме тут Victor Martinez починає свої активні і напружені заняття самими різними видами спорту, такими як бейсбол, футбол і багато інших. І, треба помітити, він у них досить значно процвітав. Він завжди брав участь у різного роду змаганнях.

Однак молодий спортсмен відмінно розумів, що для того, щоб досягти значних результатів у спорті, він повинен бути фізично дуже добре розвиненим. І ні хвилини не вагаючись, Віктор Мартінез взяв штангу в руки, щоб привести свою фізичну форму в досконалість. Саме так і починалися його перші тренування в області бодібілдингу. Але на той момент сам спортсмен ще не ставив перед собою мети, щоб досягти якихось рівнів у такому виді спорту, тоді у нього були зовсім інші плани. Віктор Мартінез в той період свого життя тренувався з обтяженнями, можна сказати, тільки лише в якості любителя. Це було для нього свого роду захопленням.

Все дещо змінилося тільки тоді, коли спортсмен звернув на себе увагу Стефана Дікерсона, саме йому вдалося переконати спортсмена докорінно змінити свої погляди на бодібілдинг і займати в цьому спорті гідні місця серед знаменитих професіоналів. Тоді спортсмен був вражений словами Дікерсона, і його пропозиція була прийнята. З цього часу Віктор починає наполегливі і важкі тренування і встає до лав відомих культуристів. Дещо пізніше у своїх спогадах Мартінез говорить про те, що щиро вдячний Стефану, адже той зробив для нього досить багато.

У 1998 році Віктор Мартінез зустрічає на своєму шляху людину, яка зіграє в його житті величезну роль. Це Віктор Муньос, він буде особистим тренером культуриста. За допомогою цієї людини ефективність тренувань спортсмена вийшла на якісно новий рівень. У 2000 році Віктор уже став абсолютним чемпіоном турніру «Нашіоналс 2000».

Далі культурист брав участь у різних змаганнях зі змінним успіхом. Наприклад, на турнірі «Ніч Чемпіонів - 2001» він займає лише 8 місце, але через два роки він бере реванш і стає першим.

Те ж відбувалося і на престижному змаганні «Містер Олімпія». Віктор Мартінез в 2004 році займає там лише 9 місце, наступного року - він вже на 5 місці, але в 2006 культурист увійшов до трійки кращих, і зайняв 3-е місце. Друге місце йому дістається в 2007 році.

До речі кажучи, це був останній виступ культуриста, Віктор Мартінез в 2008 році повинен був покінчити з тренуваннями, причиною цьому послужила травма коліна. У січні того ж року він переносить операцію. Забувши про всі проблеми зі здоров'ям, він все ж мав намір роздобути основний приз у чемпіонаті «Арнольд Класик». Проте цьому не судилося статися - через травму він не був допущений до змагань. Victor Martinez нітрохи не засмутився. Адже попереду 2009 рік, де він також збирався перемогти. Але перше місце йому не дісталося - його зайняв Кай Грін, Мартінес ж задовольнявся лише другим місцем.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації