СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕТоні Фрімен


Тоні Фрімен (Toney Freeman) - досить успішний атлет нашого часу, який домігся гарних успіхів на ниві культуризму.

Спортсмен відрізняється своєю специфічною фігурою, з яскраво вираженою талією при широких плечах і стегнах. І дійсно талія становить 76 см. Завдяки цьому він і отримав відоме прізвисько Х-мен.


Біографія Тоні Фрімена


Тоні Фрімен народився 30 серпня 1966 на північному сході США, в штаті Індіана, в місті під назвою Саут-Бенд. Майбутній атлет був з не багатої багатодітної сім'ї. Батько служив у церкві. Батьки прищепили синові любов і сильну волю до перемоги, що зіграє визначальну роль у його досягненнях.

фото тоні фрімен

У школі Тоні не проявив належного інтересу до бодібілдингу та навіть ставився до нього з деяким негативом, однак уже через кілька років, коли майбутньому атлетові виповнилося двадцять, все змінилося і в його житті, настав переломний момент у ставленні до культуризму. Цьому посприяла його закоханість у дівчину, яка захоплювалася своїм другом, який серйозно займався бодібілдингом.

Toney Freeman володіючи достатньо вольовим характером, поставив перед собою мету - домогтися успіху в цьому виді спорту. З дівчиною, звичайно, нічого не вийшло, але зате цей випадок поклав початок його зоряної кар'єри.

Фрімен почав займатися і незабаром досяг певних успіхів, за півтора року збільшивши свою вагу з 73 до 90 кг. Прагнучи до успішного виступу на змаганнях, юний бодібілдер починає переймати досвід у інших спортсменів. Результат на обличчя: вага виросла за пару місяців ще на 20 кіло.

Початок був покладений, і Тоні Фрімен готувався до виступів. Перші виступи були на юніорських турнірах. А на знаменитому турнірі «Містер Америка 90» атлет посів 4 місце. У 1993 - став чемпіоном США в дивізіоні NPC серед аматорів.

Не можна сказати, що досягнення реально великих висот в культуризмі далися Тоні легко. На деякий час йому навіть довелося піти з бодібілдингу та перепробувати досить багато спеціальностей, таких як, тренер, співак, охоронець, будівельник, танцюрист. Це пов'язано з травмою грудей, отриманою в 1996 році.

Також перерив в занятті культуризмом був обумовлений тим, що Тоні Фрімен втомився від того, що судді не пропускали його в лідери. Можливо, спортсмен недостатньо зусиль приділяв тренуванням, а може дійсно судді відчували до нього деяку антипатію.

Що стосується травми, то потрібна була операція. Однак лікарі не давали жодних гарантій на успішний результат лікування, і Фрімен залишив все, як є, припинивши тренування.

Але, на щастя, від долі не втечеш. У його житті з'явився досвідчений лікар, який зміг його переконати і в підсумку провів операцію успішно. Після реабілітації в 2001 році Тоні Фрімен повернувся в спорт.

Завдяки тому, що Тоні Фрімен зрозумів, що потрібно тренуватися на повну силу і дотримуватися дієти він вступив в лігу перспективних професіоналів IFBB. Настало довгоочікуваний час перемог. І одним з яскравих прикладів була перемога на аматорському чемпіонаті США в суперважкій вазі. У спортсмена кар'єра складається досить успішно, показником цього служать змагання «Містер Олімпія 2008», на яких Тоні Фрімен посів п'яте місце і укладення контракту з MuscleTech.


Основні титули Тоні Фрімена:


переможець «Europa Super Show» (2006р.);
переможець «Ironman Pro Invitational» (2007р.);
переможець «Sacramento Pro» (2007р.);
володар 5 місця «Містер Олімпія 2008».
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації