СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕШон Роден


Культурист Шон Роден (Shawn Rhoden) народився в 1975 році, 2 квітня. Хто б міг повірити, що колись худий хлопчисько, що народився на острові Ямайка, дуже любив футбол, зробить своє тіло таким величезним. Свої заняття бодібілдингом спортсмен почав тільки в 1992 році. У цьому році майбутній спортсмен зустрів колишнього Містера Всесвіт Джона Шармбургера. Завдяки цій зустрічі, Шон усвідомив, що у нього є непоганий потенціал, і що він може зробити своє тіло одним з найбільш скульптурних та м'язистих у світі.

фото шон роден

Він здобув перемогу більш ніж в десяти чемпіонатах, В тому числі престижне змагання в 1997 році - «Турнір Чемпіонів» на східному узбережжі. У 1999 році, в липні Шон Роден займає призове друге місце в категорії напівважкої ваги на «Jantana Classik», а також третє місце в напівважкій вазі на «Містер Всесвіт». У 2001 році культурист займає вже друге місце на чемпіонаті «Містер Всесвіт», і таке ж друге місце на Північноамериканському чемпіонаті з бодібілдингу.

Однак успіх ніколи не приходить без негараздів і випробувань. У 1993 році Shawn Rhoden пошкодив сухожилля правої руки, прогноз лікарів був не найкращий. Вони стверджували, що він більше ніколи не буде писати, використовувати молоток в роботі, не зможе пограти на піаніно, а про те, щоб піднімати тяжкості і мови бути не може. Підняття важкої ваги може привести далі до незворотних ушкоджень.

Однак Шон Роден не здався, зібрав усі сили в руки і вже через чотирнадцять місяців після аварії перемагає на чемпіонаті в Нью-Джерсі. Але знову-таки, на початку 1996 року він отримав поранення. Культурист серйозно пошкодив спину, в результаті він змушений був взяти відпустку на цілий рік, і його кар'єра в світі бодібілдингу була в серйозній небезпеці. Але вже з 1 січня наступного року він починає тренування і завдяки своїй рішучості, бажанням та наполегливості отримує винагороду - Шон Роден вже 26 квітня виходить на сцену чемпіонату з бодібілдингу в Нью-Джерсі. І, треба сказати, результат був приголомшливим: після перерви в цілий рік, він займає гідне друге місце і отримує нагороду за найкраще шоу.

Шон уродженець Ямайки, але, все ж, в 1990 році він переїжджає в США і стає громадянином Сполучених Штатів Америки, це дозволило йому змагатися з конкурентами більш високого рівня. Хоча, Шон Роден міг би виступати і на чемпіонатах серед громадян Ямайки, але там у нього абсолютно не було конкуренції. Треба зауважити, спортсмен ніколи в своєму житті не шукав легких шляхів. Готуючись до чемпіонату 2002 року, бодібілдер дізнається про страшну хворобу його батька. І вже в черговий раз відставляє кар'єру бодібілдингу на останній план. Всю свою увагу він зосереджує на тому, щоб доглядати за батьком. Після року боротьби з раком легенів, Шон Роден втратив батька. Спортсмен здавався спустошеним, його батько для нього був найбільшим прихильником, він завжди був на перших рядах і на кожному шоу щиро захоплювався своїм сином. Ця скорбота зробила дуже серйозний вплив на Шона, як розумово, так і фізично. Він намагався якомога більше дізнатися про ту хвороби, яка забрала молоде життя його батька.

Потім, після шестирічної перерви, Шон Роден знову увійшов в тренажерний зал, щоб почати заново те, що він любив більше ніж що-небудь. Як зізнається сам спортсмен, це було дуже нелегко, знову повертатися в цю рутину. Знову пробуджуватися в 5:00 ранку, з'їсти свій сніданок і йти в тренажерний зал присвячувати напруженим тренуванням не менше ста відсотків свого часу і сил. Уже в 2012 році Shawn Rhoden займає переможні перші місця на чемпіонатах «Містер Олімпія» і «Про Бодібілдинг Уїклі».
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації