СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕШон Рей


Шон Рей (Shawn Ray) народився 9 вересня 1965 року в Фуллертоні, в штаті Каліфорнія (США). Хлопчик виховувався у великій родині, у нього ще було сім старших братів і сестер. Після навчання в школі, Шон Рей вступив до коледжу, саме тут почалися перші тренування і перші кроки на шляху до кар'єри бодібілдера.

Перші юніорські змагання для спортсмена пройшли в 1983 році в Лос-Анджелесі і були успішними, Shawn Ray завоював перше місце. Професійна кар'єра культуриста почалася в 1988 році, коли він взяв участь у змаганні «Ніч Чемпіонів», зайнявши 4 місце і «Містер Олімпія» - 13 місце. Звичайно, результати поки залишали бажати кращого, але для початку були зовсім непогані.

фото Шон Рей

Уже в 1990 році на турнірі «Містер Олімпія» він увійшов до першої трійки, завоювавши третє місце. У цьому ж році, на змаганні «Арнольд Класік» за вживання допінгу був дискваліфікований. Це було досить таки неприємно, причому культурист був першим професіоналом в історії, дискваліфікованим на цьому турнірі. Варто відзначити, що в 1991 році атлет відновив свою репутацію і завоював лідерство на «Арнольд Класік».

Звичайно головним змаганням, на якому Шон Рей мріяв отримати першість, було «Містер Олімпія». Першості він так і не отримав, але результати були цілком гідними. Беручи участь більше 10 разів на даному турнірі, спортсмен завжди тримався в першій п'ятірці, два рази йому вдалося отримати друге місце - в 1994 і 1996 роках.

З 2001 року Shawn Ray перестав брати участь у змаганнях. Крім кар'єри бодібілдингу, спортсмен був успішним актором і знявся не багато не мало в шести фільмах («To The Extreme», «Lifestyles of the Fit & Famous», «Inside & Out- Behind the Muscle», «Final Countdown»), серед них є картини і про його біографії - «Best of Shawn Ray» і «Fitness After 40». Крім того, Шон Рей зарекомендував себе, як популярний автор, великий успіх мала його книга - «The Shawn Ray Way», повна досвіду та рекомендацій про бодібілдинг. Відомі журнали публікують його статті про фітнес. Журнал «Flex» часто розміщував фото спортсмена на обкладинці випуску. У 2006 і 2007 культурист вів змагання «містер Олімпія» в Лас-Вегасі.

Крім інших його інтересів він приділяв увагу гімнастиці, тенісу, боксу, баскетболу, футболу, і нарешті, музиці. Улюбленим його фільмом є «Хоробре Серце». Цікаво те, що Шон Рей воліє провести вільний час за читанням біографій знаменитостей, це дуже захоплюючий досвід, з книг можна отримати багато корисного і навіть застосувати на практиці.

Можна сміливо стверджувати, що Шон Рей неймовірно талановитий і різностороння людина, що зуміла домогтися успіху в принципово різних професіях. Крім того, він організував фонд пожертвувань для культуристів, результатом чого були зібрані понад 55 000 доларів для дитячого госпіталю. Що говорить про ще одну сторону характеру спортсмена - йому не все одно, і він готовий допомогти, тим, хто потребує.

Що стосується особистого життя, то після великого досвіду невдалих відносин, в 2003 році Шон Рей, нарешті, одружився на дівчині на ім’я Крісті, яка подарувала йому двох дочок - Азія Монет і Белла Блю.

На сьогоднішній день Шон Рей працює в компанії під назвою GENr8 Nutrition. А також продовжує друкувати статті в щомісячному журналі «Muscular Development», ведучи колонку «Industry Inside».

Шон Рей отримав такі прізвиська, як «Генетичне чудо» і «Вбивця Гігантів». Перше йому присвоєно за відсутність нерозвинених м'язів на тілі.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації