СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕСерджіо Оліва


Серджіо Оліва (Sergio Oliva) народився 4 липня 1941 року в Гавані (Куба). Ще в юному віці хлопчик був захоплений спортом і досить успішно. Про це свідчить те, що юний спортсмен перебував у збірної країни з важкої атлетики. Володіючи прекрасними фізичними даними, юнак почав займатися бодібілдингом і до свого двадцятиріччя став кращим на Кубі, вигравши турнір «Pan American Games» в Кінгстоні.

Взагалі Серджіо Оліва відрізняється найсильнішим характером, волею до перемоги і цьому свідчить супутній йому успіх. Потрібно сказати, що політична ситуація на Кубі, після перевороту і приходу до влади Фіделя Кастро м'яко сказати не відповідала переконанням бодібілдера. Новий політичний лідер намітив будівництво комунізму, і країна автоматично ставала закритою. Не бажаючи жити в жорстких рамках режиму і володіючи найсильнішої незалежністю і бажанням бути вільним у виборі, Серджіо Оліва шукав можливості покинути батьківщину.

фото серджіо оліва

 

Змагання з важкої атлетики допомогли йому в цьому. Завдяки кращим результатам, кубинської команди вдалося отримати політичний притулок у Сполучених штатах. Серджіо Оліва зупинився у Флориді. Потрібно було заробляти гроші на життя. Спортсмен почав займатися ремонтом телевізорів. Це вражає: талановита людина, талановита в усьому.

У 1963 році Sergio Oliva переїхав до Чикаго. Тут то і почалася серйозна підготовка до змагань бодібілдингу. Цьому посприяла зустріч з успішним культуристом в Чикаго - Бобом Гаджа. Боб побачив величезний потенціал в Серджіо і почав з ним займатися, повністю контролюючи методику вправ. При правильному підході, м'язи майбутнього чемпіона набували красивий рельєф і неймовірні обсяги.
Перша перемога не змусила себе чекати, наприкінці 1963 Sergio Oliva отримав свій перший титул, так званий «Містер Юний Чікаголенд». Для подальшого розвитку в бодібілдингу і для більш серйозних змагань, культурист розумів, треба більше тренуватися і використовувати найефективніші методики.

У 1964 році спортсмен отримав титул «Містер Іллінойс», а 1965 році на турнірі «Містер Америка» Олива отримав почесне втричі місце. Після чого вступив в Міжнародну Федерацію Бодібілдинга. Далі в 1966 році Серджіо виграв змагання «Містер Світу» та «Містер Всесвіт».

У 1967 році Серджіо Оліва отримав найвищий і найпрестижніший титул чемпіона «Містер Олімпія» і не випускав його з рук в 1968 і 1969 роках. Це просто колосально, тільки уявіть, чемпіону знадобилося всього лише чотири роки заняття бодібілдингом для того, щоб домогтися такого приголомшливого успіху.

Потім історія змагань почала сходити нанівець, стали з'являтися нові чемпіони, почалася епоха Арнольда Шварценеггера. У 1984 і 1985 були роки останніх змагань Оліви на турнірі «Містер Олімпія», посівши 8 місце, майстер своєї справи залишив змагання. Але бодібілдинг спортсмен не залишив, продовжуючи підтримувати свою форму тренуваннями, став тренувати юних бодібілдерів.

Крім занять професійним бодібілдінгом, спортсмен більше 25 років служив у Чиказькій поліції, захищаючи громадян.

Треба сказати, що Серджіо Оліва домігся першості в бодібілдингу і став неймовірно популярним культуристом. Його прагненню до успіху можна тільки позаздрити. Одночасно, домігшись успіху, він не ніколи не забував про свою сім'ю, що залишилася на Кубі, завжди при можливості допомагаючи їм грошовими переказами.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації