СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕРонні Колеман


Ронні Колеман (Ronnie Coleman), безсумнівно, є нестандартним професійним бодібілдером не тільки з видатною вродженою конституцією, але і з неймовірною кількістю тріумфальних перемог. Його починання, однак, були стандартними. Роналд Дін Колеман народився 13 травня 1964 в Бастроп, Луїзіана. Він відвідував школу в рідному місті, після чого він вступив до Грамблінгского університета, де грав у футбол за "Грамблінскіх Тигрів" і отримував ступінь в бухгалтерії. Після закінчення Ронні Колеман почав кар'єру в якості стража порядку і справедливості в Арлінгтоні, штаті Техас.

фото ронні колеман

Звичайно ж, будучи поліцейським, Ronnie Coleman цікавився фітнесом, як одним з необхідних аспектів своєї професії. Але Рон, як кажуть, «брав ширше» і став другом власника тренажерного залу, де він займався і який надалі познайомив Колемана зі змагальним Бодібілдінгом. Хороша фізична підготовка дуже важлива для правоохоронних кадрів, але Ронні Колеман незабаром виявив свій нестримний потяг до Бодібілдингу. Можливість, старанна робота, талант разом з приголомшливою генетикою породили 8-кратного Мр.Олімпія. Перш ніж завоювати свій перший титул Мр.Техас в 1990 році, Ронні Колеман проробив чимало напруженої роботи: була неймовірна кількість тренувань і успішних спроб довести до досконалості свою дієту і тіло між його першою іскоркою інтересу і справжнім починанням в професійному бодібілдингу.

Потім Ронні почав свій довгий шлях вдосконалення аж до 1998 року, коли йому вперше посміхнулася удача і він зміг завоювати 1-е місце в самому значущому змаганні з бодібілдингу - Мр.Олімпія. Ронні Колеману належить рекорд в 26 перемог за все своє професійне життя культуриста. Також він поділяє 8-ми кратний титул Мр.Олімпія лише з великим Хейні. Поглянувши хоча б раз на Ронні, буде зрозуміло, що він безсумнівно приймав стероїди. Але Рон не провалив жодного тесту на заборонені препарати.

Ронні Колеман також випустив деякі навчальні відеофільми. Його одні з перших відео: «Неймовірний», «Ціна спокути» і «В дорозі». У цих відео він дає поради для більш досвідчених важкоатлетів, одночасно застерігаючи їх про перенапруження і неправильній формі. Ронні Колеман приділяє своєму тренуванню 4 дні на тиждень, прокачує кожну групу м'язів двічі в тиждень і вважає за краще використовувати вільні ваги, а не тренажери, щоб максимізувати свою гнучкість і діапазон руху.

Ще одна дивна особливість у тренуваннях Рона - це їх сталість. Сьогодні він качається точно так само, як і багато років тому, аж до вправ і спліти програм. У своїй навчальній програмі «Роби це простіше» Ronnie Coleman критикує культуристів, які знаходяться в постійних пошуках більш ефективних методів тренувань, що на його думку, є неправильними і даремно витраченими зусиллями. Рон давно знайшов те, що дійсно відмінно працює для нього і дотримується цього, не сумніваючись в собі і не придумуючи інноваційні сторони для підтримки своїх інтересів.

Не важливо хто володіє титулом Мр.Олімпія сьогодні і хто ним буде володіти в майбутньому. Факт залишається фактом - досягнення Ронні Колеман феноменальні, а сам він залишається мульти-талановитою людиною, який має намір бути кращим у всьому!
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації