СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЛі Пріст


Ендрю Лі Пріст МакКатчон (Lee Priest) з'явився на світ 6 липня 1972 року у Австралії, в місті Ньюкасл. Хлопчик виховувався в родині робітників. Під час навчання в школі Лі вже виявляв неабиякий інтерес до спорту, займаючись карате, а також граючи в регбі. З 13 років юний спортсмен почав відвідувати гімнастичний зал, завдяки старанням свого діда армійським гартуванням. Дід влаштував його в місцевий клуб, де займалися поліцейські. Уже в цьому віці майбутній культурист почав виконувати вправи з залізом. Можливо, це було з подачі професійного культуриста, друга сім'ї юного атлета, правильне виконання вправ допомогло юнакові обігнати однолітків, і м'язова маса зростала швидше.

фото лі пріст

Можливо успіху в тренуваннях з бодібілдингу так само сприяло те, що Пріст зачитувався журналами з бодібілдингу, такими як Flex, Muscle & Fitness. А так же юний атлет намагався наслідувати своїх кумирів, Арнольда Шварценеггера, Тома Платца, Едді Робінсона.

Цікаво те, що Lee Priest почав брати участь у змаганнях вже з 14 років. Це показник наскільки серйозно він підходив до занять тренуваннями. Результат був на обличчя, він здобув перемогу в своєму першому змаганні з бодібілдингу серед юніорів у 1986 році. Тільки подумайте, серед кандидатів були молоді люди старші Лі на чотири роки, а він зайняв таки перше місце.

Лі Пріст завоював перші місця на турнірі Містер Австралія - в 1989 і ще два роки поспіль.

Лі Пріст брав участь у змаганнях понад сорок разів. Це аж ніяк не маленький показник. У 1990 році атлет посів 4 місце в категорії Легка вага на Чемпіонаті Світу аматорський. У 1993 році - 9 місце на турнірі Ніагара Фаллз Про. У 1994 році територія змагань збільшується, бодібілдер виступає на Сан-Франциско Про (7 місце); Ніч чемпіонів (12 місце); Айронмен Про (4 місце); Арнольд Класік (7 місце).

Варто відзначити, що в 1997 році Пріст взяв участь у найпрестижнішому конкурсі «Містер Олімпія» і отримав 6 місце. Також спортсмен брав участь у змаганнях по всій Європі, а саме Угорщина, Іспанія, Німеччина, Англія, Чехія, Фінляндія, Росія та ін.

Що стосується особистого життя, то культурист одружився першого липня 2000 на Кетті ЛіФранкос, яка, до речі, теж успішно займалася бодібілдингом. Потрібно звернути увагу на те, що подружжя, які займаються професійно бодібілдингом, як ніхто інший здатні зрозуміти один одного, коли один з партнерів пропадає на тренуваннях і через виснажливі дієти сам не свій. Погодьтеся, для жінки домогосподарки таке життя з чоловіком була б приречена на фіаско.

Цікаво те, що і мама Лі Пріста теж захоплювалася даним видом спорту і брала участь у змаганнях, в тому числі і спільно з сином.

На інтерв'ю Лі Пріст стверджував, що улюблених вправ у бодібілдингу у нього немає, а нелюбимою частиною його тіла є тіло, тому то він і займається тренуваннями, бажаючи довести його до досконалості. Місце для відпочинку - це місце, де немає тренувального залу і несмачної їжі, заявляє спортсмен. А улюбленою їжею є ні що інше як гамбургери, смажена картопля, китайська кухня, морозиво.

На питання про вибір альтернативної професії бодібілдингу, культурист заявив, що став би трунарем, вважаючи це стабільною роботою в Лос-Анджелесі.

Lee Priest вважає, що судді на турнірах з бодібілдингу оцінюють спортсменів не чесно.

Що стосується цілей у бодібілдингу, то культурист постійно ставить собі цілі і докладає максимум зусиль для їх досягнення. Найкращою нагородою, Лі вважає своє життя, треба зауважити, що з філософської точки зору це дуже грамотно.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації