СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЛі ХейніЛі Хейні (Lee Haney) народився 11 листопада 1959 року в Америці в місті Фейрберн (штат Джорджія). З дитинства Лі захоплювався спортом і вже зі школи практикував тренування з бодібілдингу. Під час навчання в коледжі був членом команди по футболу.

Цікаво характеризує особистість Хейні те, що спеціальність в коледжі він вибрав у сфері дитячої психології. Адже всі проблеми дорослих мають причини тим чи іншим чином, пов'язані з дитячим вихованням. Може майбутній культурист хотів розібратися в собі, а може допомогти оточуючим пізнати себе. Так чи інакше, спортсмен отримав ступінь в галузі молодіжної консультації. Як набрати масу.

фото

Тренування з бодібілдингу дали свої плоди і вже в 1979 році Хейні став чемпіоном на двох турнірах: Містер Америка та Містер Америка Теллі. Обидва змагання проводилися серед юніорів.

1982 знаменний перемогами в категорії Важка вага на турнірах: «Чемпіонат світу аматорський», «Нашіоналс», «Джуніор Нашіоналс», а також першими місцями в «Нашіоналс», «Джуніор Нашіоналс».

Примітно те, що в своїй історії змагань Хейні займав завжди місця в першій трійці спортсменів.

1983 був важливим етапом в житті бодібілдера і знаменитий участю в таких змаганнях як, «Гран Прі Лас Вегас» 1 місце, «Гран Прі Англія» 2 місце, «Чемпіонат світу Про» 3 місце, «Ніч чемпіонів» 1 місце, «Містер Олімпія »3 місце,« Гран Прі Швейцарія »3 місце,« Гран Прі Швеція »3 місце,« Гран Прі Кубок Світу »2 місце.

Видно, що в 1983 році Олімпія скорилася Хейні і він завоював третє місце і вже в 1984 році культурист отримує найвищу нагороду в бодібілдингу - перше місце на турнірі «Містер Олімпія». І мало того, атлет добився таких колосальних успіхів, що зміг перевищити рекорд Арнольда Шварценеггера і завоювати перемогу на Олімпії цілих вісім разів. Тільки уявіть, який це був оглушливий успіх.

У 1991 році ставши восьмикратним переможцем «Містер Олімпії» Хейни перестав брати участь у змаганнях.

Освіта, отримана в коледжі, не минула дарма. Чемпіон культуризму в 1994 році побудував і став засновником некомерційної турбази для дітей близько Атланти. Турбаза називається Дім «Харвест». Діти відпочивають на свіжому повітрі, милуючись красивими пейзажами природи. А також мають можливість вивчати птахів і звірів для цього на території турбази побудований зоопарк. Це дуже важливо для дитячого розвитку.

Хейні відомий також, як провідний власної програми на радіо «Трійця». Спортсмен істинний християнин, програми на радіо присвячені розповідям про необхідність людського зросту, як у фізичному, так і в духовному плані. Програма назвалася «TotaLee Fit з Хейні».

Та Лі Хейні перестав брати участь у змаганнях з бодібілдингу, але атлет продовжує підтримувати свою форму і складається в Міжнародній Федерації бодібілдингу (IFBB). Крім того спортсмен володіє двома спортзалами, обидва розташовані в Атланті. Причому крім того, що він є власником, Lee Haney ще працює, як викладач і тренер. У нього займаються знамениті атлети.

Ще одне неймовірна подія сталася в житті Хейні в 1998 році - спортсмен був призначений головою президентської ради з Фізичної культури і спорту самим Біллом Клінтоном. Це просто неймовірно.

Що стосується особистого життя, то культурист обзавівся прекрасної сім'єю, у нього дружина Джорджія і двоє дітей. Діти вже навчаються в коледжі.

Отже, якщо проаналізувати шлях успіху, пройдений Хейні, то стає ясно, що в житті спортсмен завжди використовує свій знаменитий лозунг: «стимулювати, а не знищувати».
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації