СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕКевін Леврон


Кевін Марк Леврон (Kevin Levrone) на прізвисько "Мерілендська М'язова Машина" народився в 1965 році в Балтіморі від батька-італійця і матері-афроамериканки. Кевіну дуже швидко довелося подорослішати, так, як обидва його батьків померли від раку. Саме ця спустошуюча втрата зробила з Кевіна неухильного і повного рішучості атлета. Він зрозумів, що хоче стати сильнішим, захистити себе та інших у цьому нестабільному світі.

фото Кевін Леврон

Його перші тренування почалися в підлітковому віці в штаті Меріленд. Кевін Леврон вважається самим невдачливим атлетом за всю історію бодібілдингу. Незважаючи на свої неймовірні розміри і симетрію, йому жодного разу не вдавалося завоювати титул Мр.Олімпія, хоча, пару раз, Kevin Levrone був дуже близький до цього. Але Леврон виграв Арнольд Класик - другий найважливіший бодібілдинг змагання після Мр.Олімпія - двічі, в 1994 і 1996 роках.

Кевіну Леврон вдалося зробити феноменальний вихід на професійну сцену, вигравши або потрапивши до трійки переможців у своїх перших 7-ми Про виступах. Було дивно, коли Леврон взяв участь у своєму першому змаганні Мр.Олімпія в 1992 році. Кевін удостоївся 2-го місця, опинившись позаду шестиразового чемпіона Доріана Ятса. Те ж саме відбувається в 1995 році. Хоча судді і присудили статуетку Сендоу Дориану Ятсуо, багато людей досі вважають, що Кевін Леврон заслужив її - він виглядав просто неймовірно.

Після зустрічі з Арнольдом Шварценеггером, будучи його гостем на знімальному майданчику фільму "Кінець світу", Кевін Леврон зрозумів, що його покликання в житті - професія актора. Тому він переїхав до Голлівуду і, через всього 6 місяців, отримав свою першу головну роль у фільмі "Смертельна гонитва", а потім і в "Жага швидкості".

В останні роки своєї кар'єри в якості бодібілдера, Кевіну не вдавалося дотягнутися до своєї заповітної статуетки "Сендоу". І причиною тому був новий монстр, який з'явився на помості. Ім'я його було Ронні Колеман і його було вкрай складно перемогти. Кевін Леврон був не в змозі подолати Ронні, також не змогли й інші культуристи. Хоча Кевін офіційно не оголошував про свій відхід з бодібілдингу, з 2003 року він більше не змагався. З тих пір він повністю присвячує себе своїй музичній групі, кар'єрі актора і активно бере участь у благодійній допомозі хворим дітям.


Чому Кевін Леврон такий знаменитий?


Кевін Леврон знаменитий за свій величезний і божевільний трицепс. Він також є потужним бодібілдером, який, за всю свою кар'єру, взяв участь у 61-му Про змаганні. Крім того, зараз Кевін вельми успішний блогер, музикант і актор, тому Мерілендська М'язова Машина по праву заслуговує свою репутацію.


Мотивація Кевіна Леврона


"Моя мотивація сьогодні виходить від бажання змінити ситуацію, допомогти людям в світі і подавати хороший приклад. Знаючи, що ти допомагаєш комусь, виникає якесь хвилювання і азарт. Ваша власна боротьба і тривоги починають здаватися настільки крихітними і незначними, коли Ви витрачаєте свою енергію на когось, крім себе. Моя мама якось сказала: "Якщо ти можеш допомогти кому-небудь, допоможи!". "


Улюблені вправи Кевіна Леврона


Жим штанги лежачи

Присідання

Тяга штанги в нахилі


Жим штанги на горизонтальній лаві навантажує всі м'язи грудей. Присідання відмінно опрацьовують м'язи ніг. Тяга штанги в нахилі задіє кожен м'яз спини. Три неймовірно потужних і ефективних вправи.


Улюблені вислови


Є один вислів: До тих пір, поки ти намагаєшся та не здаєшся, ти не програєш, незалежно від того, скільки часу це займає. Не впевнений, наскільки це моє, але це саме те, що не раз допомагало мені продовжувати рухатися вперед.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації