СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕКай Грін


Кай Грін (Kai Greene) народився 12 липня 1975 року в Америці, в Нью-Йорку (район Бруклін). У Кая було дуже непросте дитинство, в шість років батьки віддали його в дитячий будинок, у зв'язку з несприятливою для виховання дитини обстановкою в сім'ї. Аж до 16 років хлопчик змушений був переїжджати, за весь цей вкрай важкий період одні прийомні батьки змінювали інших. Спорт допоміг йому почасти абстрагуватися від цієї ситуації і хоч якось відволіктися. Він тренувався «із залізом». Однак маленький спортсмен мріяв стати артистом.

Кай Грін почав посилено займатися бодібілдингом, створюючи свій власний шедевр - своє тіло. Шкільні вчителі помітили прогрес у м'язовому розвитку майбутнього культуриста і прийняли рішення відправити недбайливого учня на змагання. Недбайливий тому, що до навчання юнак ставився поверхнево, а поведінка була не на висоті.

фото кай грін

Рельєф тіла, завдяки постійним тренуванням, ставав все більш досконалим. Кай Грін вже набагато випередив у розвитку спортсменів свого віку. Спорт і успіх дали можливість майбутньому бодібілдеру відчути впевненість у собі і скласти серйозну конкуренцію суперникам. За період навчання в школі Kai Greene брав участь у багатьох змаганнях серед юніорів, займаючи престижні місця. Спортсмен, що не зупинявся на досягнутому і прагнув до нових досягнень у бодібілдингу. Юнак став тренуватися в залі під назвою 5th Avenue Gym. Це був невеликий гімнастичний зал, розташований в підвалі Брукліна. Примітно, що саме тут атлет отримав найкорисніші знання, познайомився з професіоналами. Кай Грін говорить про цей зал з великою теплотою, вважаючи його своїм домом.

Необхідно відзначити, той факт, що спортсмен завоював статус професіонала в федерації бодібілдингу всього в 19 років. Кай Грін прагнув завоювати статус професіонала IFBB, але для цього потрібно було досягти певних успіхів у NPC. Результати були неоднозначними, але вже в 1999 році культурист завоював титул Team Universe, після чого загорілося зелене світло, з'явилася можливість взяти участь в чемпіонаті світу в Словаччині. Отримавши 4 місце, Кай Грін випробував деяке розчарування і взяв паузу, що тривала 4 роки. Важливо, що атлет завжди був проти використання допінгу на змаганнях і ратував за чесні змагання.

Тренування тривали, проте спортсмен на деякий час залишив свою мрію і повернувся в школу для того, щоб розвинути талант художника, де інструментом було його власне тіло. Минув час, і в 2004 році Kai Greene заявив про своє повернення в бодібілдинг. Культурист домігся свого і отримав професійний розряд IFBB. Спочатку успіх йому не дуже супроводжував, на змаганнях «Нью-Йорк Про» в 2005 році і «Колорадо Про» в 2006 році Кай Грін зміг домогтися лише чотирнадцяте місце.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації