СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕФранко Коломбо


Отже, самий «низькорослий» з усіх Чемпіонів 'Містер Олімпія' - хіба що тільки лише 'малюк' Кріс Дікерсон може спробувати оскаржити у нього цей не найбажаніший і вельми сумнівний титул.
Найсильніший атлет:

Другий «самий» найсильніший з бодібілдерів екстра-класу. Десяток років тому ця фраза була аксіомою, і навряд чи хтось міг спробувати її оскаржити, сьогодні - хто знає. Тим не менш, найсильніший у співвідношенні до власної ваги - ось так, я думаю, буде сказано найправильніше ...


Франко Коломбо біографія


франко коломбо фото

Франко Коломбо виходець з італійської родини. Народився він у 1941 році на острові Сардинія. З самого дитинства хлопчик звик до обмежень і потреб, так як його родина була дуже бідною. Ще в дитинстві він був значно нижчий своїх однолітків, однак, дуже симпатичний, чорнявий, звичайних пропорцій і середньої статури. Потрібно відзначити, що його маленький зріст залишився і в дорослому житті. Цей знаменитий спортсмен має всього-на-всього 164 сантиметри.

За рахунок своєї мініатюрності він завжди виглядав молодшим своїх років. В принципі, на його батьківщині люди з року, в рік займалися одним і тим же: хтось був селянином і пас худобу, а хтось вибирав бандитські шляхи і наживався за рахунок інших. У Франка не було особливого вибору, тому він, як і його батько, став пасти овець. Саме це заняття побічно позначилося на його подальшу долю, тому що завдяки йому він придбав спритність, силу і витривалість. Поряд з цим юний Франко займався боксом. Він вирішив взяти участь у турнірі, що проходив у сусідньому містечку. На диво для рідних і самого себе це рішення було правильним - він став переможцем, що згодом відкрило йому дорогу у фахову секцію. Успіх не змусив себе довго чекати - Коломбо стає чемпіоном Італії.

Однак ця перемога особливо не поправила його матеріального становища. У зв'язку з чим, він вирішує переїхати до Західної Німеччини, де можна заробити непогані гроші фізичною працею. Однак навіть там він не залишає заняття спортом і бере участь у місцевих змаганнях. Його інструктор вчить тренуватися за допомогою штанги для збільшення сили удару. Це спрацювало: при одному з боїв Коломбо мало не вбиває на рингу суперника. Це був поворотний етап в його житті, він вирішує піти з боксу, але зі спортом розлучатися не хоче. Заняття зі штангою знову-таки не проходять безслідно - він вирішує йти в бодібілдинг.

Саме Німеччина стала місцем знайомства Франко Коломбо і Арнольда Шварценеггера. Всупереч змагальному духу, між ними встановлюються тісні дружні відносини, які допомагають їм обом домогтися колосальних успіхів у бодібілдингу. Так Коломбо за нетривалий час домагається значних результатів у пауерліфтингу.


Вага Франко Коломбо


Маючи невелику власну вагу 80 кілограмів, він тисне лежачи 205, присідає зі штангою в 302.5, робить станову тягу 315 кілограмів. Завдяки відмінно розвиненій мускулатурі Коломбо домагається уваги і на сцені. У 1968 році Франко бере участь і перемагає на чемпіонаті Італії з бодібілдингу, а через деякий час стає переможцем Європейського чемпіонату. Слідом за другом і колегою Арнольдом Шваценеггером, Коломбо переїжджає а Америку, де і отримує визнання і славу в якості одного з найсильніших культуристів світу.

У США Коломбо потрапляє в Каліфорнійський тренажерний зал, що належить Голду Джиму. Він приголомшує його своєю кількістю якісних тренажерів, що ще більше додає сил і впевненості. Тренування проходять легко і енергійно, спільно з Арнольдом вони розробляють комплекси та програми, змагаються в залі в інтенсивності й тривалості навантажень, загартовуючи один у одного і змагальний дух. Спільні вправи з гідним партнером дійсно в змозі поліпшити і сформувати більш ефективну програму тренувань.

Бодібілдерів, які, як і наш герой, використовують силовий тренінг, виділяє статура, приголомшливе атлетичною структурою, потужністю і завершеністю форм і пропорцій. У більшості випадків таке відчуття складається через відмінну розвиненість м'язів ніг і спини.

Однак, працьовитість і завзятість, закладені в Коломбо з дитинства, не дозволяють розслабитися. Він наполегливо займається не тільки в важкоатлетичному залі, але і на будівництві. Це єдиний спосіб заробити гроші і отримати довгоочікуваний і бажаний диплом лікаря. Тому він не міг слідувати колегам по тренуваннях і розслаблятися у вільний час, лежачи на пляжі.

З часом прибуткова справа - бодібілдинг рано чи пізно починає приносити реальні плоди. Франко стає переможцем «Містер Юніверс», а в 1975 році займає друге місце на конкурсі «Містер Олімпія», поступаючись лише одному і партнеру Арнольду Шварценеггеру. Але після чергової перемоги легендарний австрієць йде зі спорту, і в 1976 році титул «Містер Олімпія» дістається Франка. Ось воно, заповітне досягнення. Через день Коломбо бере участь у змаганнях «Найсильніший чоловік» і отримує важку травму коліна. Ця ситуація на кілька років відсуває участі у змаганнях.

Але це дає можливість отримати бажаний диплом лікаря і почати медичну практику. Як кажуть: «талановиті люди успішні в усьому». Франко отримує визнання. Поряд з цим він не покидає бодібілдинг. Маючи досвід лікарської практики, він самостійно розробляє комплекс вправ для хворого коліна, присідаючи при цьому з легкою вагою. Життя не стає менш насиченим. Вранці і ввечері - обов'язкові тренування, з 9 до 18 лікарський прийом пацієнтів. Результат приходить лише в 1981 році - Франко повертається на сцену і повторно стає «Містер Олімпія».

Треба відзначити, що повернення в спорт було не тільки у нього. За рік до цього в 1980 році повертається на «Містер Олімпія» і перемагає його друг Арні. А ось Франко після перемоги оголошує про свій остаточний відхід з професійного спорту.

Сила, отримана спортсменом від занять з обтяженнями, не стала зайвою і в життєвих ситуаціях. Одного разу на бодібілдера, його дружину і близьких друзів тендітної статури напали хулігани. Загроза була значною, так як бандити атакували озброєні ланцюгами. Невисокий Коломбо спочатку не справив на них враження, проте «малюк» зміг постояти за своїх близьких. Одним ударом в щелепу він зупинив хулігана і настільки налякав інших, що атака тут же припинилася. Нижня частина щелепи бандита просто покришилася у всіх на очах.


Франко Коломбо зараз фото


франко коломбо в старості

Його слава завойована воістину заслужено: залишається всього лише дивуватися його рідкісним здібностям. Він славився не тільки відмінною тіло будовою, але і найпотужнішими легенями, які працювали немов насос. Тривалий час атлет славився здатністю надувати гумові грілки, як повітряні кульки, до тих пір поки вони не лопнуть. Так само італійський Чемпіон став автором декількох книг по заняттях бодібілдінгом. Так, наприклад, його книга «Переможний культуризм» була перевидана кілька разів. Цей прекрасний атлет мав і має право радити, адже він повільно, але вірно самостійно себе створював. Потихеньку з дрібного хлопчика-підлітка, який постійно зазнає матеріальні труднощі, він перетворився на переможця. Він зробив з себе еталон, гідний захоплення і наслідування.

Його вражаючі показники, зафіксовані на піку спортивної кар'єри: жим лежачи 237 кілограм, присідання 300 і мертва тяга з вагою штанги 340 кілограмів. Франко проходив за нормативами під майстра спорту міжнародного класу для федерації WPC. Його антропометричні дані також показові: при зрості всього лише 164 см, вага 80-84 кг, об'єм біцепса 47 см, грудей 134 см, гомілки 44 см.

Італійський Чемпіон ніколи не зупинявся перед труднощами, прагнув до їх подолання. Зараз головний девіз Чемпіона: «сила - не плід перемоги. Сила - плід боротьби. Тільки долаючи серйозні перешкоди і труднощі, ти стаєш сильнішим ». У звичайному житті Франко відомий, як товариський, з величезним почуттям гумору і оптимізму чоловік. Все його життя безперервна боротьба, з постійним подоланням самого себе, бажанням зробити крок за межі можливого.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації