СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЕван Центопані


Бодібілдер Еван Центопані (Evan Centopani) народився в 1982 році, 7 квітня в місті Бріджпорт. Після його народження родина переїжджає в маленьке містечко Монро. Саме там Еван проводить свої дитячі, та юнацькі роки.

З найменших років йому пророкували те, що він своє майбутнє пов'яже з бодібілдингом, але батьки все ж не хотіли такої долі для сина. Ще в дитячому садку Еван Центопані важив 45 кг! Він був більший, ніж всі інші діти не тільки в дитячому садку, але й у цілому місті.

фото еван центопані

У школі, сподіваючись прибрати зайву вагу, Еван завзято займався футболом, але результату не було. Він не міг без зупинки пробігти навіть милі, на перекладині підтягнутися хоч раз, і не міг віджатися десять разів від підлоги. Його однолітки часто грали у футбол або волейбол на пляжі або просто плавали. Але Evan Centopani бачив тут для себе серйозну проблему - на пляжі необхідно роздягатися. Він ніколи не знімав свою майку - він дуже соромився свого тіла. Та й спортивні ігри він не любив.

Після того, як майбутній спортсмен перейшов у дев'ятий клас, до цього часу його вага становила вже 100 кг. Під час одного тренування він вирішив заглянути в зал, де тренуються хлопці з його команди. Треба зауважити, йому дуже сподобалися заняття з вагами, а потому вже кілька таких напружених тренувань він до великої своєї радості зауважив, що схуд практично на десять кілограмів. Для нього це було справжнє досягнення. Еван Центопані тоді для себе твердо вирішив схуднути, використовуючи гантелі і штанги. Крім всього цього, кожен день він влаштовував пробіжки. Спочатку він бігав тільки лише по вісімсот метрів - це був максимум, який він був здатний витримати. Але прогрес був очевидний: вже всього лише через рік хлопчик бігав більше восьми кілометрів на день.

Коли після своїх літніх канікул Evan Centopani увійшов у свій випускний клас, його однокласники були в подиві - на порозі вони побачили міцного юнака, який важив 70 кілограмів. І, природно, його самопочуття стало набагато краще. Адже Еван Центопані вже міг одягати будь-який одяг, який йому сподобається, і з величезним задоволенням ходити на пляж і анітрохи не соромитися свого тіла. Через рік його дядько звернув увагу на неймовірний успіх свого племінника в спорті. Дядя запропонував йому займатися в його власному тренажерному залі. Обставлений він був, звичайно, досить примітивно, але все ж був набагато краще, ніж той зал, в якому атлет займався до цього. Тоді майбутній спортсмен придумав для себе індивідуальну програму тренування і займався дуже напружено.

У 2000 році він закінчив вищу школу і на той момент важив 90 кг, тоді у нього були всі задатки, необхідні культуристу. Він все також посилено і напружено працював над собою і вивчав усі правила харчування спортсменів. Протягом трьох років Еван Центопані в день працював у фірмі, а ввечері займався своїм тілом в залі. Він не пропустив жодного дня тренування і ставав ще сильнішим. У 2003 році Еван і його друг вирушили до Італії, потренуватися і відпочити. Ці три місяці були для нього незабутніми. За словами спортсмена, він спав, їв і ходив на тренування.

У 2005 році товариші порадили йому взяти участь у місцевому змаганні з бодібілдингу, де він і виграв. Завдяки цій перемозі, для нього були відкриті двері на більш престижних аренах. Зараз Evan Centopani вже професійний культурист, переможець кількох престижних чемпіонатів, обличчя багатьох журналів про спорт і досить перспективний атлет. Але все-таки такий довгоочікуваний чемпіонат, як «Олімпія - 2011» він змушений був пропустити, тому що у нього народилася дочка.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації