СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЕдді Робінсон


Едді Робінсон (Eddie Robinson) народився 22 вересня 1964 року. Зі шкільних років хлопчик обожнював спорт, займався одночасно футболом і боксом. На рахунок футболу були грандіозні плани - стати професіоналом у цьому виді спорту.

Проте доля розпорядилася інакше, хлопчик не зміг більше займатися футболом через переїзду його сім'ї у Флориду в 1982 році з якихось фінансових причин. Едді Робінсон знайшов альтернативу і став відвідувати тренажерний зал. Спортсмен не просто займався для підтримки форми, а з перспективою на участь у змаганнях. Поряд з тренуваннями, майбутній культурист займався пауерліфтингом. Його першим змаганням стає чемпіонат «Містер Флорида» в 1984 році і він стає переможцем.

фото едді робінсон

Потрібно згадати той факт, що Eddie Robinson встановив кілька рекордів у жимі лежачи. При вазі в 100 кг і зрості 173 см., В 1986 році спортсмен зареєстрував світовий рекорд - 276 кг. (610 фунтів) у жимі лежачи. Правда, не зареєстрований рекорд був ще більше - 645 фунтів. Рекордам сприяло володіння неймовірною розвиненістю і силою м'язів трицепсів і плечового пояса. Без цих особливостей нічого б не вийшло.

Після чого Джо Вайдер запросив його професійно займатися бодібілдингом, де заробити можна значно більше. Едді Робінсон віддав весь свій вільний час тренувань, викладаючись на повну котушку. Після трьох років тренувань, культурист вирішує виступити на аматорському національному чемпіонаті «Містер Америка» в 1989 році і стає чемпіоном, зайнявши перше місце. Це був важливий момент у житті Едді, після успішного виступу він став членом IFBB. Це вже зовсім інший рівень.

Виступивши на турнірі «Ніагара Фаллз Про» в 1990 році і отримавши перше місце, Eddie Robinson бере участь у змаганні «Містер Олімпія» і займає десяте місце. Для новачка зовсім навіть не погано. Далі був м'яко сказати неправильний крок, бодібілдер змінив IFBB на федерацію WBA, яка займала активну антидопінгову позицію. За офіційними даними, Едді Робінсон був проти політики IFBB, коли були дозволені допінг-тести для учасників «Містер Олімпія» в 1990м. Федерація WBA проіснувала після цього лише 4 роки. Однак, незважаючи на це з подачі Джо Вейдера, спортсмен повертається в IFBB. Едді Робінсон був відомий, як бурхливий борець з допінгом.

Так і не домігшись значних успіхів у бодібілдингу, в 2001 році культурист заявив про свій відхід у зв'язку зі зміною діяльності. У бодібілдингу він пробув 12 років. Едді Робінсон почав працювати консультантом у фітнесі, відкрив бізнес з виробництва спортивного харчування, харчових добавок.

Протягом усього життя культурист позиціонує себе, як досить активного і суспільної людини. Він вів семінари з бодібілдингу, брав участь у роботі по написанню «Енциклопедії Арнольда», спільно з Арнольдом Шварценеггером. Також Едді писав статті в журнал «Flex» про свій досвід і відкриттях в бодібілдингу, мало того він складався в редакційній колегії.

Робінсон часто з'являвся на обкладинках безлічі журналів, в тому числі таких відомих як «Muscle & Fitness» і, звичайно, «Flex». Культурист продовжує яро виступати проти допінгу в бодібілдингу.

Що стосується особистого життя, то Едді Робінсон справжній сім'янин, причому говорить про це, досить відкрито і інтенсивно. Спільно з дружиною, Ерікою Керн, вони ведуть сімейний бізнес у фітнес-індустрії. У них двоє дітей - донька Кара і син Сет. Також родина активно займається благодійністю.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації