СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕДоріан Ятс


Доріан Ятс (Dorian Yates) - це, безсумнівно, легенда світового бодібілдінгу. Існує думка, що цей спортсмен, приніс у культуризм «нелюдські» пропорції, і що, нібито він перетворив бодібілдинг не в красу і пропорції, а просто в купу м'язів. Хтось з цим погодиться, а хтось, у тому числі багато суддів конкурсів, думаю, ні. Дійсно, Доріан Ятс володів нелюдською м'язовою масою. Його обсяги просто вражали.

Доріан Ятс завжди вважав ключем тренінгу на масу, великі ваги. Саме ваги, на його думку, відігравали найважливішу роль. Навіть у тренажерах, Dorian Yates завжди ставив максимальну вагу. Його робочі ваги були на стільки серйозними, що він не раз рвав собі м'язи, в прямому сенсі цього слова. Величезне значення, цей культурист приділяв саме базовим вправам.


Біографія Доріан Ятс:


фото арнольд шварценеггер

Народився майбутній чемпіон у селищі Хьолі, недалеко від Бірмінгема. Його мати була інструктором з кінного спорту.

У тринадцятирічному віці, помер його батько. І, через рік, він переїхав до Бірмінгема, разом з матір'ю. Після, Доріан Ятс вступив в банду скінхедів, що закінчилося для нього не дуже добре. У 19 років він був заарештований, за участь у масових заворушеннях. Відбувся він тоді «легким переляком» і провів під вартою всього 6 місяців, так, як на той момент був молодшим 21 року, і за віком зараховувався до групи «Молоді».

У в'язниці, з іншими ув'язненими, майбутній чемпіон почав займатися спортом. Тоді він і відкрив в собі відмінний потенціал. Після звільнення, він зрозумів, що той шлях, який привів його до в'язниці, м'яко кажучи, невірний. І Dorian Yates почав займатися бодібілдингом, в підвальному спортзалі.

Перша його перемога відбулася в 1986 році, на Чемпіонаті Британії, а через рік, Ятс придбав свій спортзал, в Англії. У цьому ж році, він порвав стегновий м'яз і ліг на операційний стіл. Але це його зовсім не зупинило. Потім спортсмен поїхав до Нью-Йорка і став професіоналом, посівши друге місце на конкурсі «Містер Олімпія», в 1991 році. Череда його перемог у цьому конкурсі, тривала аж до 1997 року. У 1997 році ним була здобута остання перемога, в цьому, найпрестижнішому конкурсі. Що найцікавіше, за три тижні до змагання, Dorian Yates порвав триголовий м'яз плеча і все одно переміг. На цьому він завершив свою кар'єру.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації