СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕДекстер Джексон


Народився Декстер Джексон (Dexter Jackson) 25 листопада 1969, в містечку Джексонвіль, штат Флорида. Займатися спортом, майбутній чемпіон почав ще в дитинстві. Це були найрізноманітніші види спорту, але в старших класах, він зупинився на бігу. Враховуючи найпотужнішу генетику Декстера, результати йому довались досить легко, і він навіть встановив кілька рекордів у бігу на короткі дистанції.

У той час, в житті Джексона, був присутній і бодібілдинг, але він був, можна сказати «другорядним» спортом.

фото dexter jackson

Коли Декстер Джексон закінчував школу, його подруга завагітніла. Плани поступити в інститут «накрилися мідним тазом». До того ж, за однією з версій, його подругу вигнали з дому, розлючені отриманою новиною її батьки. За іншою версією, вона сама пішла з дому, не витримавши моральний, негативний тиск.

Так чи інакше, Декстер Джексон, як справжній чоловік, відмовився від всіх своїх планів і «взяв під своє крило» кохану, вагітну дівчину і влаштувався працювати кухарем, в один з місцевих ресторанів. Пізніше, молода пара отримала квартиру і частину труднощів зникло.

Навіть у той час, Декстер продовжував займатися бодібілдингом. І у віці 20 років, здобув перемогу в своєму першому змаганні.

У 1994 році Джексон стає абсолютним чемпіоном Південних штатів, а в 1998- перемагає на Північно-Американському чемпіонаті. І після низки перемог, юний спортсмен вирішує помірятися силами з професійними бодібілдерами.

В 2004- він стає четвертим на «Арнольд Класік». А пізніше-перше на Сан-Франциско Про Гран Прі та на Австралійській Гран Прі. У цьому ж році, Декстер Джексон бере участь у найпрестижнішому конкурсі «Містер Олімпія», зайнявши четверте місце. У наступному році, він цей конкурс пропустив, вважаючи, що знаходиться не в кращій формі і потрібно підготуватися до слідуючого. В2006, незважаючи на свою підготовку, знову стає четвертим.

Здобути перемогу він зміг тільки в 2008 році, де все таки зайняв перше місце в цьому змаганні.

З того моменту, вище третього місця, йому піднятися не вдалося. Але, тим не менш, Декстер Джексон став частиною світового бодібілдингу, і його результати, безсумнівно, заслуговують на повагу.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації