СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕБренч Уоррен


Бренч Уоррен (Brannch Warren) - знаменитий культурист професійного дивізіону IFBB.

Народився він 28 лютого 1975р., В американському штаті Техас, округ Тайлер. Бренч був пізньою дитиною, в момент його народження, його батькові було вже 49 років.

У дитинстві Бренч захоплювався американським футболом. Від частини, на це вплинув його батько, який сам був шанувальником цього виду спорту, і в юності досить успішно грав за команду Техаського Університету.

фото бренч уоррен

Але, як це буває в юному віці, переваги швидко змінюються. Уоррен захопився бодібілдингом, захопившись фотографією Арнольда Шварценеггера. З 14 років юний атлет загорівся мрією стати таким же, як його кумир, і почав поступово втілювати її в життя.

Не дивлячись на відсутність фінансової можливості займатися в тренажерному залі, майбутній бодібілдер знайшов спосіб, і почалася пора тренувань. Переломним моментом для спортсмена стала приваблива пропозиція займатися в професійному тренажерному залі Метро Флекс Брайана Добсона. Ці тренування сприяли надзвичайному успіху. Посудіть самі, Уоррен здобув перемогу в перших змаганнях тінейджерів «Містер Америка» в 17 років.

Вже через рік Бренч Уоррен посів почесне перше місце на змаганнях NPC Teenage Nationals (Національна першість серед тінейджерів).

Після знаменних перемог, спортсмен зробив перерву у змаганнях на 6 років, що було пов'язано з отриманням вищої освіти.

Отже, у 1999 році відновився етап змагань: «Джуніор Нашіоналс 1999». Тут Уоррен посів 4 місце в категорії Важка вага. У «Чемпіонаті США 2000» отримав 3 місце, а вже «Нашіоналс 2001» - 1 місце.

Після своїх досягнень, Brannch Warren зробив наступний крок у своїй кар'єрі, взявши участь в професійних і престижних змаганнях з бодібілдингу. Бренч Уоррен посів 8 місце на турнірі «Ніч чемпіонів 2004», 4 місце - «Шоу Сили Про 2004», перше місце - «Європа Супершоу 2005», і нарешті низка змагань на знаменитих «Містер Олімпія», а так само «Арнольд Класік» .

Найбільш яскраві перемоги почалися з 2006 року - на змаганні «Арнольд Класік 2006» спортсмен посів престижне друге місце. У 2007 - перше місце в «Нью-Йорк Про».

Потім до 2009 року Бренч Уоррен не брав участі в турнірах, швидше за все це пов'язано з травмою тріцепса (в наслідок невдалого падіння зі сходів). Однак на змаганнях «Арнольд Класік 2009» знаменитий атлет завоював 3 місце, а на «Містер Олімпія 2009» - 2 місце. Це був великий крок вперед.

В даний час культурист продовжує займати почесні перші місця на таких престижних конкурсах як, «Арнольд Класік 2012» та «Гран Прі Австралія 2012».

Бренч Уоррен так само тренується в тренажерному залі Метро Флекс. Навантаження спортсмена відрізняються використанням величезних, якщо не максимальних, ваг при відносно невеликій кількості повторень до 10 разів. Якщо перераховувати його улюблені вправи, то серед них: присідання, віджимання на брусах з вантажем, жими ногами, підтягування з вантажем.

Ноги знаменитого атлета вважаються одними з кращих в сучасному бодібілдингу, з цим і пов'язане його прізвисько - «Квадрозавр».

Що стосується особистого життя, то Бренч Уоррен одружився в 2005 році на культуристці, на ім'я Тріш. Подружжя зайнялися сімейним бізнесом - відкрили компанію, що займається транспортними перевезеннями, яка приносить значний прибуток. В даний час Бренч займається продюсерською діяльністю, знімає фільми про себе.

Цікава й філософія спортсмена щодо своїх суперників і суддів. Бренч Уоррен вважає, що він може контролювати тільки себе і його перемоги залежать тільки від нього. Погодьтеся, це заслуговує на повагу. Далеко не кожен дорікне себе у поразці. І це стосується не тільки спорту.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації