СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕАрнольд Шварценеггер


Залізний Арні (Arnold Schwarzenegger) - це легенда і кумир мільйонів. Це один з найвідоміших бодібілдерів в світі. За свою кар'єру спортсмена і актора, він став легендою.

Народився Арнольд Шварценеггер 30 липня 1947, в селі Таль, недалеко від міста Грац (Австрія). Батьки його жили небагато і були католиками, що неділі відвідували недільну школу.

У 1938 році, батько майбутньої зірки бодібілдингу, вступив в нацистську партію. Але після війни зміг влаштуватися шефом місцевої поліції, так, як у влади не було ні яких доказів будь-яких злочинів, скоєних ним під час війни. Матеріальне становище цієї сім'ї, м'яко, кажучи, залишало бажати кращого. У них не було практично ні чого: ні телевізора, ні опалення та інших благ цивілізації. Навіть туалет розташовувався на задньому дворі. А до найяскравіших спогадів дитинства, Арнольд Шварценеггер відносить покупку холодильника.

фото арнольд шварценеггер

З дитинства Arnold Schwarzenegger займався футболом. Не те, щоб це був його вид спорту. Скоріше це був вибір його батька, під впливом якого, він ним і зайнявся. Але у віці 14 років, будучи натхненним сталевими м'язами своїх кумирів, Рега Парка, Стіва Рівза, і спортсмена-плавця, Джонні Вайсмюллера, він прийшов в бодібілдинг.

Займатися у спортивній школі було дуже дорого, тому він обладнав свій власний зал в підвалі будинку своїх батьків. У 1961 він зустрів Курта Марнул - колишнього Мр.Австрія. Марнул був захоплений статурою Арнольда і попросив його тренуватися в Атлетик Юніон в Граці. Саме в цей період своєї біографії Арнольд Шварценеггер почав свої перші серйозні й інтенсивні тренування.

Займався він в спортзалі «Лібенауер», у своєму рідному місті. При чому енергії і бажання у нього було стільки, що займався він кожен день. Але от невдача: клуб не працював по вихідних. Тоді, підставивши драбину до вікна залу, він проникав туди кожні вихідні, без попиту.

Найголовнішою проблемою в той час, Арнольд Шварценеггер вважав, відсутність інформації. Це було обумовлено тим, що цей вид спорту був «новим» та інформація про правильне тренування і харчування, практично була відсутня. На своєму першому змаганні, юний атлет, навіть не мав поняття про те, як потрібно правильно позувати. Але це його не зупиняло. Він тренувався і тренувався. Приріст його м'язової маси вражав.

Коли Арнольд Шварценеггер був у 18-річному, його призвали на службу в армію, строком на 1 рік, де став механіком - водієм танка.

В армії Арнольд Шварценеггер продовжував тренуватися. Скажу навіть більше, саме в армії, він почав щодня їсти м'ясо. Саме в період його служби, відбувся конкурс «Містер Європа», серед юніорів. Арні взяв у ньому участь. Правда для цього йому довелося самовільно покинути частину, в якій він служив. За що він, природно був покараний арештом (за різними даними від 2 тижнів-до місяця).

Він все ж виграв змагання в Штутгарті і був удостоєний звання Мр.Европа серед юніорів.

Цікавий факт: цей цілеспрямований хлопець тренувався завжди і скрізь, навіть на тактичних навчаннях. Так він спорудив саморобну штангу, яку зберігав прямо в танку.
У 1966 році, Arnold Schwarzenegger, відслуживши в армії, переїхав до Мюнхена, де став працювати у фітнес клубі. Часи були нелегкі. Ні грошей, ні житла. Спати доводилося прямо в тренажерному залі, на підлозі, поки не вдалося зняти квартиру.

У цьому ж році він зайняв друге місце на конкурсі «Містер Всесвіт», а через рік виграв його.
У 1968 році, Арнольд Шварценеггер здійснив свою дитячу мрію і переїхав до Америки, де став тренуватися під чуйним наглядом Джо Вейдера.

Після цього він виграв безліч змагань з бодібілдингу, у тому числі і «Містер Олімпія», в 1980 році, після чого і завершив свою спортивну кар'єру.

Пізніше Арнольд Шварценеггер завоював інші звання і вирішив спробувати удачу в іншому місці. Після кількох уроків англійської мови та роботи в якості дорожнього робітника, Арнольд отримав пропозицію зіграти головну роль у документальному фільмі "Залишайся Голодним". Роль принесла йому золотий глобус і послужила початком вражаючою та успішної кар'єрної біографії Арнольда Шварценеггера. У 1986 році він одружився на американській телеведучій Марії Шрайвер. У них четверо дітей.


Цікаві факти:


Шварценеггер означає "Чорний Орач"
Батько Арнольда Густав був військовим офіцером, який згодом став офіцером поліції
У Арнольда був старший брат Мейнхард, який загинув в автокатастрофі, коли йому не було й тридцяти

Арнольд був вихований в дуже суворій католицькій родині
Арні потрапляє в книгу рекордів Гіннеса, як "Найбільш абсолютно розвинена людина за всю історію світу"

Він був головою президентської ради з розвитку фізичної культури США в 1990 році
Був відзначений шанувальником куріння сигар

Деякі з транспортних засобів Арнольда Шварценеггера: Порше 911 кабріолет, Мерседес SL600, Ельдорадо Біарріц кабріолет, 4 військових Хаммера, мотоцикл Харлей Девідсон, Гольфстрім 3 приватний літак.

Захоплення Арнольда Шварценеггера: бодібілдинг, біг, плавання, підводне плавання, теніс, лижі, боулінг, катання на конях, їзда на мотоциклі, стрільба з лука, стрільба по тарілочках, їзда на велосипеді, подорожі, малювання і колекціонування витворів мистецтва.


Арнольд Шварценеггер, як ніхто інший, зробив величезний внесок у популяризацію спорту-бодібілдингу, поділившись своїм досвідом з безліччю культуристів, через книги і спеціалізовані журнали.

Arnold Schwarzenegger - це людина, чия завзятість і прагнення доводить, що якщо ти чогось хочеш, то обов'язково доб'єшся. Біографія цієї людини, безсумнівно, ні кого не залишить байдужим.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації