СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЕнтоні Мелвін


Ентоні Мелвін (Anthony Melvin) народився 13.11.1972 р в Сакраменто, штат Каліфорнія, США. На рахунку цього атлета не один десяток чемпіонатів, світове визнання і кар'єра професійного бодібілдера.

В юні роки, як і багато майбутніх культуристів, він навіть не цікавився бодібілдінгом. Одного разу Ентоні випадково зустрів незнайомого спортсмена, який сказав йому, що він має відмінну статуру і, за наявності дисципліни, зможе домогтися висот в культуризмі. Після цієї зустрічі, юний атлет більше ніколи не зустрічав цю людину і навіть не впізнав його імені, але його слова справили немислиме враження на молодика.

фото ентоні мелвін

До 18 років він уже досяг певного результату в бодібілдингу, в той час, як його друзі котилися по похилій за допомогою наркотиків, алкоголю і вуличних бійок. Завдяки такій знаковій події в його житті, він зміг навіть вступити до коледжу, отримавши стипендію футболіста, хоча раніше ніколи не займався цим видом спорту!

Anthony Melvin завжди дуже старанно ставився до навчання, і у вільний час (якого було вкрай мало), встиг отримати диплом візажиста-манікюрщіка, ставши бакалавром біблійного вчення.

Так, цей атлет відрізняється не тільки чудовими природними даними, здатністю до наполегливої праці, але й глибокою вірою в бога і є дивно багатогранною особистістю! Закінчуючи навчання в коледжі «Сан-Бернардіно Веллі», Ентоні Мелвін почав виступати в чемпіонатах з бодібілдингу. Коли Мелвін відзначив своє двадцятиріччя, йому вдалося зайняти 3 місце на чемпіонаті Fontana Ironman contest. Також він посів перше місце в 1995 році на «NPС Palm Springs competition». А в 2000 році він отримав статус професіонала в Міжнародній Федерації Бодібілдерів.

Ентоні брав участь у більш ніж 40 різних змаганнях. Не можна не згадати про ще один дивовижний факт - у цього видатного спортсмена талія становить всього 70 см! На просторах мережі «Інтернет» про неї ходить безліч суперечок і пліток, як і про все, що здається нам незвичним і надприродним.

Навіть ім'я цього чемпіона англійською мовою співзвучно з присвоєним йому прізвиськом «Дивовижний». Зараз Ентоні Мелвін зі сміхом згадує часи, коли він вважав, що накачані люди - це обов'язково злочинці або колишні ув'язнені, так, як вважав, що нарощуванням м'язової маси займаються лише ті, кому нічого робити, як, наприклад, в місцях не таких віддалених.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації