СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕБілкова дієта


Ця дієта дозволяє позбавитися від трьох до восьми кілограмів впродовж двох тижнів. Білкова дієта ідеально підходить тим, хто легко зможе відмовитися від борошняного і солодкого (хоча більшість дієт вимагають саме цих обмежень), і любить вживати у великих кількостях рибу і м'ясо.

Білкова дієта розраховується на її застосування впродовж двох тижнів. Її творці гарантують, що при повному виконанні усіх вимог за цей термін станеться перебудова обміну речовин в організмі і організм почне працювати в новому, оптимальному режимі роботи. Щоб це сталося, необхідно абсолютно точно і з усією суворістю дотримуватись усіх правил дієти, а також після її завершення контролювати вживання солодощів і іншої небажаної їжі.

Головним достоїнством білкової дієти є те, що організм отримує з їжею надлишок білків, при цьому не позбавляючи себе усіх необхідних будівельних матеріалів. З цієї причини, на відміну від інших дієт, білкова дієта не призводить зрештою до втрати м'язової маси. Одночасно в організмі виникає дефіцит жирів і вуглеводів, що примушує організм спалювати свої жирові запаси.
Існує декілька різновидів білкової дієти, проте відрізняються вони один від одного не дуже сильно, тому досить в якості прикладу привести лише один.


Опис білкової дієти.


Тиждень перший.


День перший.


На сніданок - чорна кава, на обід - зварені круто яйця, салат на рослинній олії з відвареної капусти, томатний сік - 1 склянка, на вечерю - відварена або смажена риба в необмеженій кількості.


День другий.


На сніданок - чорна кава і сухарик, на обід - відварена або смажена риба, салат на рослинній олії зі свіжої капусти або овочами, на вечерю - двісті грамів відвареної яловичини і одна склянка кефіру.


День третій білкової дієти.


На сніданок - чорна кава з сухарем, на обід - яблука і кабачок, обсмажений на рослинній олії, на вечерю - два круті яйця, двісті грамів відвареної яловичини, салат на рослинній олії зі свіжої капусти.


День четвертий.


На сніданок - чорна кава, на обід - одно сире яйце, три відварені морквини, заправлені рослинною олією, п'ятнадцять грамів будь-якого твердого сиру, на вечерю - фрукти.


День п'ятий білкової дієти.


На сніданок - сира морква з лимонним соком, на обід - відварена або смажена риба, одна склянка томатного соку, на вечерю - фрукти.

 

День шостий.


На сніданок - чорна кава, на обід - половина відвареної курки, салат зі свіжої моркви або капусти, на вечерю - два круті яйця, салат з тертої моркви на рослинній олії.


День сьомий.


На сніданок - чай, на обід - двісті грамів відвареної яловичини і фрукти, на вечерю - будь-який набір продуктів з вечері попередніх днів, окрім третього.


Другий тиждень вказаної дієти є повторенням раціону попереднього тижня в зворотному порядку. Це означає, що раціон першого дня другого тижня дорівнює раціону сьомого дня першого тижня, і відповідно, далі.

Звичайно ж, кава, чай і кефір вживаються без цукру, м'ясо - без спецій і приправ. Дозволяється і навіть рекомендується випивати в день не менше одного літра води, негазованої мінеральної або ж простої.

Як вже вище згадувалося, білкову дієту необхідно виконувати дуже строго. Необхідно в точності дотримуватися раціону кожного дня, замінювати продукти не можна, наприклад, міняти місцями сніданок і обід. Допускається лише зменшити кількість вживаної їжі - наприклад, замість двохсот грамів з'їсти сто. Проте так робити можна, тільки якщо для Вас рекомендованої кількості дійсно багато. Вечеря має бути не менше, чим за три години до відходу до сну.

Важливо і грамотно вийти з білкової дієти. Після закінчення дієти не можна ні в якому разі вживати у великих кількостях солодощі. Також не можна повертатися до того режиму харчування, який спричинив накопичення зайвої ваги до дієти. Після останнього дня дієти необхідно перейти на збалансоване здорове харчування, що є повноцінним і здоровим.

І не потрібно забувати ще один важливий момент білкової дієти для схуднення. Коли в організмі бракує вуглеводів, а поступає в надлишку білок, організм в якості джерела енергії витрачає не лише жири, що накопичилися, але і білки, що потрапляють в організм. Коли розщеплюються білки, утворюються хімічні сполуки, які токсичні для організму. Саме з цієї причини білкову дієту не можна використовувати більше двох тижнів підряд один раз в два роки. Інакше можна завдати значного збитку своєму здоров'ю.

Якщо ж у Вас спостерігаються хронічні захворювання нирок або органів травлення, білкова дієта Вам протипоказана. Також не можна дотримуватися цієї дієти і занадто повним і престарілим людям, оскільки велика кількість білків веде до тромбоутворення.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації