СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕБАДи для спортивного харчування


Для досягнення поставлених цілей спортсмени використовують різні препарати. При цьому особливо важливо, щоб вони були грамотно підібрані і не викликали ніяких побічних ефектів. Як правило, дія добавки визначається її складом. Відповідно, перш ніж використати ті або інші БАДи для спортивного харчування, важливо ознайомитися з компонентами. Сучасні БАДи для спортивного харчування відрізняються стовідсотковою безпекою. Вони можуть прийматися тривало, не викликають ніяких побічних ефектів і тим більше звикання. При цьому дія добавки пояснюється складовими.

бади для спортивного харчування

Компоненти БАДів в спортивному харчуванні найчастіше до складу добавок включені такі компоненти, як екстракт женьшеню, гуарани, каєнського перцю, йохімбін, эвкома, зелений чай і кава і інші. Завдяки таким складовим вдається добитися вираженого жироспалювального ефекту.

Також доповнити склад можуть такі компоненти як кофеїн, ефедрин і аспірин. Це відмінний нейростимулятор, що підвищує витривалість і дозволяє перекласти тренування на новий рівень. Усі перераховані компоненти включені в жироспалювачі. Найбільш поширені серед спортсменів такі БАДи для спортивного харчування, як China White 25 Ephedra, Black Spider 25 Ephedra, Asia Black - 25 або Diablos ECA Fire Caps.


В результаті їх використання виникає наступний ефект:


підвищення витривалості;
прилив сил;
нормалізація психоемоційного стану;
спалювання жирів з виділенням енергії;
гальмування засвоєння жирів.


Завдяки цьому вдається не лише понизити вагу, але і добитися вираженого рельєфу. Окрім перерахованого, в спортивній медицині використовуються такі складові, як трибулус, білий чай, левзея, вітамін В1, м'ята, герань і так далі. Вони є компонентами таких препаратів як Testoproject, D - Aspartic Acid, B - Ecdysterone або Ginseng Kianpi Pil. Ці БАДи в спортивному харчуванні застосовуються для нормалізації рівня тестостерона - гормону, відповідального за роботу статевих органів і приріст м'язової маси. При його нестачі спостерігається відкладення жирових тканин і зниження потенції. Існують і інші БАДи для спортивного харчування. Наприклад, Hemosorb і Potencer котрі позитивно позначаються на стані крові і стінки судин. За рахунок цього покращується живлення тканин.

Органи краще працюють і получають стійкість до негативних чинників. А такий препарат, як Hepanorm, містить силімарин і куркумін, за рахунок яких покращується робота печінки, жовчного міхура, а клітини м'язової тканини швидше регенерують, що скорочує період відновлення після травм. Купити БАДи для спортивного харчування сьогодні може кожен той, хто має бажає придбати необхідні БАДи.

Вони безпечні і при цьому максимально ефективні. Ви можете використати їх як окремо, так і у вигляді комплексу. Як правило, тривалість курсу складає 1-2 місяці, після чого слідує перерва. При підвищених навантаженнях або наявності проблем, таких як травми, порушення роботи печінки або статевих органів, курси можна повторювати.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації