СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕАралія маньчжурська


Аралія маньчжурська використовується в народній медицині досить давно. Вона славиться своєю стимулюючою дією, чиниться на нервову систему. Використовують її і в спортивній практиці. Пояснюється це багатим складом екстракту і великою кількістю позитивних властивостей.


Корисні властивості аралії маньчжурської


Аралія маньчжурська

Властивості аралії маньчжурської пояснюються наявністю наступних компонентів:


 • алкалоїди;
 • білки;
 • ефірні масла;
 • мінерали;
 • цукру;
 • сапоніни.

Всі перераховані компоненти містяться в листі і стеблах рослини. Також нерідко застосовується корінь аралії маньчжурської. Саме в ньому є велика кількість сапонінів, які надають збудливу дію на нервову систему. За рахунок цього підвищується рухова активність, а потреба уві сні скорочується, що дозволяє швидше відновлюватися.

У тому випадку, якщо правильно використовується аралія, лікувальні властивості будуть виглядати наступним чином:


 • підвищення тонусу;
 • зміцнення імунітету;
 • зниження рівня цукру;
 • зміцнення організму в цілому;
 • зниження артеріального тиску;
 • стимуляція ЦНС.

Важливою відмінністю є те, що екстракт аралії маньчжурської має виражений стимулюючий ефект на центральну нервову систему, але при цьому не підвищує артеріальний тиск, а навпаки, нормалізує його.


Застосування екстракту аралії маньчжурської


Використовується екстракт в різних формах. Це може бути застосування аралії маньчжурської у вигляді настоянки або готовий препарат, наприклад, Anabolizer. Спиртовий настій рекомендується вживати при депресії і зниженні працездатності, викликане великою кількістю стресів. Важливою перевагою рослини є відсутність токсичності і побічних ефектів.

Препарати на основі рослини можуть використовуватися після травм нервових вервей, при порушеннях кровообігу головного мозку, зниження апетиту та працездатності. Під час прийому спостерігається поліпшення роботи серцево-судинної і нервової системи, нормалізація артеріального тиску, підвищення працездатності, причому не тільки фізичної, але і розумової.

У вигляді настоянки аралія китайська повинна вживатися курсами протягом 20-25 днів по 30-35 крапель два рази на добу. Особливо ефективно поєднувати прийом препарату з вітамінотерапією. Особливо важливо нормалізувати в організмі кількість вітамінів С, А, В і Р.

Не варто зловживати препаратом, так як він може викликати перезбудження. Звідси виділяються наступні протипоказання: безсоння, підвищення артеріального тиску, епілепсія і нервова збудливість. Також для виключення порушення сну рекомендується приймати краплі в ранковий час або перед обідом.


Аралія в спортивній практиці


За рахунок вираженої стимулюючої дії аралія нерідко застосовується професійними спортсменами. Вона підвищує витривалість, дозволяє використовувати великі ваги під час тренувань, покращує концентрацію і розумову працездатність. Крім того, прискорюється процес загоєння після травм і стійкість організму до інфекцій і стресів.

Безумовно, спиртової настоянки бодібілдерам буде недостатньо. Їм рекомендується підібрати спеціальний препарат, до складу якого входить екстракт аралії. Відмінно себе зарекомендувала БАД Анаболайзер від Empyreal Dragon. Одним з активних компонентів препарату є аралія, корисні властивості якої виявляються вже в перший день застосування. Підвищує ефективність засобу екстракт Ашвагандхи, стимулює вироблення тестостерону.

В результаті цього спортсмену вдається швидше наростити м'язову масу, нормалізувати співвідношення жирів і м'язів, зміцнити імунну систему і при цьому підвищити сексуальну енергію. При регулярному використанні Anabolizer вдається зміцнити весь організм в цілому, омолодити клітини і нормалізувати рівень гормонів. Придбати його можна в інтернеті за дуже привабливою ціною.
Інші статті по темі :Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації