СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕАнтибіотики


Антибіотики допомагають вилікувати сильні інфекції і запальні процеси. Головне приймати їх правильно. Відношення до антибіотиків по-різному. Одні люди навіть при натяку на застуду п'ють їх з приводу і без, а інші навіть в розпал найсильнішої інфекції і навіть за рекомендацією лікаря відмовляються від них і намагаються лікуватися народними засобами. Чим корисні, і чим шкідливі антибіотики.


Антибіотики шкода або користь


Шкода їх в тому, що антибіотики не розбирають і діють забійним чином на усі бактерії, як погані, так і корисні організму. Корисні бактерії захищають організм від іншої напасті - грибкових інфекцій.антибіотики шкода і користь


Чим шкідливі антибіотики


Грибкові інфекції, атакуючи, завдають удару по імунній системі, чому збільшуються лімфовузли. Антибіотики перевантажують печінку, їй доводиться додатково очищати кров від ліків і продуктів розпаду бактерій. Антибіотики порушують мікрофлору кишковика, це може привести до дисбактеріозу. Призначати антибіотики може тільки лікар. Він робить це виходячи з інфекції викликаною бактеріями, при сильних запаленнях з високою температурою бактерійного походження, після деяких медичних процедур або операцій, щоб запобігти розвитку зараження крові.


Коли не варто приймати антибіотики.


При ГРВІ і грипі вони безсилі проти вірусів і тільки знищать корисні бактерії в організмі. При розладі кишковика не усі з них лікуються антибіотиками. Не можна приймати антибіотики для зниження температури, якщо вам невідома причина її появи.


Як правильно приймати антибіотики.

Щоб звести до мінімуму шкоду від прийому антибіотиків пийте їх призначений час і дотримуйте дозу. Антибіотики приймають зазвичай не менше 5 - 7 днів, є антибіотики тривалої дії їх п'ють 3 дні. Але завжди пийте їх повним курсом, скільки належить по інструкції і як прописав лікар. Якщо вам стало краще, і ви припиняєте їх приймати, то цим ви приносите користь вашим бактеріям, ним таке тренування тільки на користь. Ослаблені, але не знищені вони можуть атакувати організм з новою силою через деякий час. Обов'язково після курсу антибіотиків прийміть курс біфідо- і лактобактерій.

Пийте на ніч склянку біокефіру, він позбавить від дисбактеріозу. Пийте відвар шипшини, в нім багато вітаміну C, який зміцнить імунітет. Антибіотики запивають мінеральною водою, мінеральна вода без газу захистить печінку. Пробіотики допоможуть відновити корисну мікрофлору кишковика. Антибіотики не можна приймати разом з алкоголем. Мало того, що він знижує дію ліків, але і дає ще додаткове навантаження на печінку. Не можна приймати разом антибіотики і абсорбенти (маалокс, альмагель, активоване вугілля і інші).

Вони помітно понизять ефект від антибіотиків. Не можна приймати антибіотики з препаратами, розріджуючими кров (аспірин). Це збільшує ризик кровотеч. З іншими антибіотиками, це просто отруїть організм.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації