СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕАнсомон


Препарат Ансомон (Ansomon) містить у своєму складі рекомбінантний людський гормон росту, який абсолютно ідентичний натуральному гормону росту і містить 191 амінокислоту. У медичній практиці Ансомон призначають при зупинці росту, причиною якого є дефіцит гормону росту, ниркова недостатність або синдром Тернера. У травматології і хірургії Ансомон застосовується для підвищення ефективності лікування ран (травматичних або операційних) і опіків.

гормон росту ансомон

Крім того, препарат робить потужний омолоджуючий ефект, сприяє спалюванню жиру, посиленню лібідо і збільшенню м'язової маси. І якщо ви хочете прекрасно виглядати і мати відмінну рельєфну мускулатуру при мінімальних витратах часу, проведеного в тренажерному залі, то цей препарат підійде вам, як ніякий інший. Препарат Ансомон дозволяє отримати не лише сексуальне тіло, але і підвищити власний сексуальний потяг. Купівля Ансомона виправдає усі вкладені в неї кошти до останньої копійки.


Найменування препарату Ansomon


Непатентоване найменування: людський рекомбінантний соматотропін для ін'єкцій.

Комерційна назва: Ансомон.

Фактичний склад: гормон росту людський рекомбінантний.


Опис Ансомону


Препарат є швидкорозчинним проникним порошком білого кольору.


Фармакологія і токсикологія


Дія Ансомона обумовлена його дією на людський ендогенний соматотропін. Препарат Ансомон :
прискорює синтез протеїнів і кардіоцитів в організмі, а також загоєння ран;

усуває гіпопротеїнемію (захворювання, при якому в сироватці крові міститься недостатня кількість білку), викликану цирозом печінки або інфекціями, що потрапили в організм;

здатний усувати рівноважний стан резус-негативного азоту, до якого привела травматична рана або хірургічна операція;
може стимулювати синтез в організмі імунного глобіну;

стимулює розростання коллагеноцита, фібробласта і макрофага (на поверхнях, пошкоджених опіками або хірургічним втручанням), а також лімфоїдної освіти і лімфоцита;
посилює імунітет;

у кардіології знижує споживання медичного кисню серця, а також покращує скорочувальну здатність сердечного м'яза;

ефективно здійснює регулювання жирового обміну;

зменшує щільність протеїну і пригнічує протеїн сироватки крові;
значно підвищує рівень соматотропіну при його недостатній кількості або повній відсутності;
здійснює ефективне регулювання остеометаболізма, а також нирковою і сердечною функцій у дорослої людини;

прекрасно стимулює диференціацію і розростання епіфізного хондроциту і остеобласта, а в хрящовій основі посилює ріст клітин;
здатний збільшувати ширину епіфізу і стимулює ріст матеріалу прокладення.


Фармакокінетика


Препарат Ансомон може застосовуватися методом як підшкірних, так і внутрішньо м'язових ін'єкцій. Метод введення препарату жодним чином не впливає на ефект, що досягається при цьому, і фармакологічний результат. При підшкірному введенні препарату він може викликати підвищення рівня соматотропіну в плазмі крові.

Що стосується абсорбції гормону росту, можна сказати, що це процес досить тривалий і після введення препарату його максимальна концентрація досягається лише через 3-5 годин.

Виведення соматотропіну з організму людини відбувається через нирки і печінку з періодом напів виведення, рівним 2-3 годинам. При цьому в сечі соматотропін в анаболічній фазі практично неможливо виміряти і виявити.

Усі складові компоненти препарату Ансомон в системі кровообігу знаходяться у вигляді комплексної форми з соматотропіном, який ефективно зв'язує протеїни. У свою чергу, протеїни мають здатність збільшувати період на пів життя (на пів виведення) соматотропіну.


Показання до застосування Ансомону:


Дітям препарат Ансомон призначається при повній зупинці росту дитини, яка викликається ендогенним зниженням або відсутністю гормону соматотропіну


Окрім цього Ansomon:


  • Сприяє ефективному спалюванню жирів і росту м'язової тканини;
  • Ефективно збільшує рівень енергії;
  • Підвищує настрій;
  • Посилює творчі і інтелектуальні здібності;
  • Ефективно стимулює імунітет і клітинний захист;
  • Сприяє прискоренню загоєння ран різного генезу (травматичних, операційних, опікових)
  • Що стосується холестерину, препарат значно покращує його профільний зріз;
  • Знижує ламкість кісток, підвищуючи їх міцність, і таким чином захищає скелет людини від переломів;
  • Посилює лібідо (сексуальний потяг).

Препарат надзвичайно ефективний при регулярних фізичних навантаженнях, наприклад, при фізичних вправах, таких, як заняття в тренажерному залі.


Спосіб застосування і дози Ansomon


Для підготовки препарату до введення необхідно ввести у флакон 1мл води для ін'єкцій. Воду необхідно вводити по стінці (нахиливши флакон під кутом 45 градусів), після чого плавними обертальними рухами закрутити воду у флаконі і обертати її до повного розчинення препарату. Не слід різко трясти препарат під час розчинення.

Дітям при зупинці росту препарат вводиться щоденно у кількості 0,1-0,15 од/кг Період лікування складає від 3 місяців до 3 років. Лікар на власний розсуд може міняти режим терапевтичного введення препарату.

При лікуванні опіків у важкій формі препарат вводять щодня підшкірно в дозуванні 0,2-0,4 од./кг Період лікування складає 14 днів.


Побічні ефекти при прийомі Ансомону


В цілому, побічні ефекти можуть виникати не більше, ніж у 1% дітей, у яких виявлена зупинка росту.

При виникненні гіперглікемії тимчасового характеру, яку може викликати людський гормон росту, препарат слід відмінити. Як правило, після припинення застосування препарату гіперглікемія швидко проходить. Також побічні реакції організму можуть проявлятися у вигляді невеликих болів або колення, виникнення припухлості в місці, куди вводився Ансомон, периферійного набряку, а також болів в суглобах.

Зазвичай такі побічні ефекти і реакції організму виникають на самому початку застосування препарату і цілком закономірні і допустимі. Більше того, усі вони є тимчасовим явищем і незабаром проходять.

При тривалому застосуванні Ансомона у високих дозах він здатний спровокувати у ряду пацієнтів підвищення рівня антитіл (в окремих випадках до 2мг/л). Це може внести свої корективи в лікувальну ефективність препарату.


Протипоказання прийому Ансомону

Препарат Ансомон протипоказано застосовувати хворим, що мають ракові захворювання, в період активної неоплазії. При виникненні пухлини (неоплазії) застосування соматотропіну має бути негайно припинене.

Соматотропін не можна застосовувати людям в стані гострого шоку з важкою інфекцією.


Заходи обережності


При нестачі соматотропіну лікування повинне призначатися кваліфікованим лікарем
Дозування анти- glucourea, що приймається хворими цукровим діабетом, під час застосування соматотропіну має бути скоректована.

Для пацієнтів з пухлиною мозку або його травмою потрібне ретельне спостереження, щоб своєчасно виявити ризик рецидиву захворювань.

Одночасне застосування людського рекомбінантного соматотропіну з АСТН знижує ефективність соматотропіну. Тому дозування має бути скоректоване.

При лікуванні соматотропіном може виникати гіпотиреоз. Хворим гіпотиреозом в період лікування Ансомоном необхідно збільшити дозування гормону щитовидної залози. При цьому стан щитовидної залози повинен регулярно контролюватися профільним фахівцем.

При виникненні синдрому Шарко необхідно проявляти підвищену обережність, адже пацієнти з відсутністю або дефіцитом гормону росту нерідко мають сталеві пластинки епіфізу стегнової кістки, які відносно нескладно роз'єднати.

Непереносимість такої речовини, як глюкоза вимагає ретельного контролю, адже застосування людського рекомбінантного соматотропіну може викликати ріст рівня інсуліну і, як наслідок, його надлишок.

Перевищення разової граничної дози Ансомона може викликати зниження рівня цукру в крові, що змінюється різким збільшенням вмісту цукру.

Тривалі системні передозування можуть викликати розвиток акромегалії.
При ліпо дистрофії в місці введення препарату можуть виникати деякі зміни.
Не рекомендується застосування препарату жінкам дітородного віку і під час вагітності.


Застосування в педіатрії і геріатрії


Людський рекомбінантний гормон росту безпечний для дітей і літніх людей. Для цих вікових груп він має таку ж фармакодинаміку, токсикологію, фармакокінетику і фармакологію, як і у разі застосування препарату для лікування інших пацієнтів.


Взаємодія з іншими лікарськими препаратами

При одночасному прийомі Ансомона з неандрогенними стероїдами дія гормону росту може посилитися і привести до прискорення росту.

Глюкокортикоїди можуть понизити ефект від застосування гормону росту, тому дозування гідрокортизону під час лікування Ансомоном може бути нижче 10-15мг на 1 квадратний метр поверхні тіла.


Зберігання


Ansomon повинен зберігатися в темному місці при температурі 2-8° С. Ансомон, змішаний з водою для ін'єкцій, слід зберігати при тій же температурі не більше двох діб. Категорично забороняється піддавати підготовлений для ін'єкцій розчин заморожуванню.
Аналоги цього гормону росту :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації