СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕАнавар


Анавар - анаболічний стероїд. Діюча речовина - оксандролон. Препарат має декілька аналогів: Оксандрин, Анатрофилл, Васороме і інші. Під торговою маркою Анавар оксандролон був випущений компанією Searle Laboratories в 1964 році з лікувальною метою. Основні пацієнти – хворі на ВІЛ, а також ті, кому було потрібне зміцнення кісток, люди, що страждають анемією, опіковою хворобою або синдромом Тернера.

Пізніше досвідчені спортсмени знайшли застосування Анавара у бодібілдінгу, після чого його занесли в список контрольованих препаратів. Сьогодні Анавар купити в аптеці може будь-який охочий.

анавар фото

Стероїд Анавар


400% анаболічна активність в порівнянні з чистим тестостероном.
25% андрогенна активність.
Відсутня ароматизація (не конвертується в естроген).
Токсичність для печінки - від слабкої до помірної.
Виявляється в організмі впродовж півтора місяців.
Діє від 8 до 12 годин.
Випускається у формі пігулок.


Опис Анавара


Основний ефект - збільшення твердості і промальовування рельєфності мускулатури.
Спалює жир.
Підвищує рівень гормону росту.
Збільшує показники сили.


Для набору м'язової маси Анавар не рахується доцільним. Найбільший ефект від прийому препарату отримають спортсмени із вже нарощеною мускулатурою і помірним вмістом жиру в організмі. У них зменшується підшкірний жир і максимально промальовувався рельєф м'язів.


Курс Анавар соло


Перед початком прийому оксандролон соло рекомендується пройти співбесіду у лікаря. Є ряд протипоказань, при яких неможливий прийом препарату : деякі захворювання печінки, гіпертрофія простати і інші.

Тривалість курсу Анавар соло - від 1,5 до 2 місяців. Рекомендований спортсменам-прийом препарату бодібілдерам для поліпшення рельєфу, а не для нарощування м'язів.
Для тих, хто вперше починає приймати оксандролон, дозування в добу оптимально - 20 міліграм. Цю норму ділять на два однакові прийоми: перший в ранці, другий після обіду.

Протягом тижня дозування Анавара доводять до добової норми 40 мг (можливий максимум для досвідчених спортсменів - 80 міліграм). Ділять добовий максимум на три рівні прийоми.
За відсутності негативних побічних ефектів курс можна продовжувати впродовж 5-6 тижнів.
Ви можете збільшити ефективність курсу Анавар соло, якщо одночасно доповните свій раціон спеціальним спортивним харчуванням для рельєфу мускулатури.

Оксандролон після курсу. Через два дні почніть приймати Тамоксифен по 10 міліграм в добу впродовж 1-2 тижнів. Препарат допоможе відновити вироблення організмом власного тестостерона.


Як приймати Анавар комбінований

Комбінація Анавара (ціна комплексу відносно невелика) з рядом інших недорогих препаратів дозволяє отримати відмінні результати і уникнути прояву деяких негативних побічних ефектів, таких як в'яла ерекція і знижене лібідо, токсичне отруєння печінки. Крім того, правильне поєднання Анавара з іншими засобами дає значно великі результати в промальовуванні рельєфу. Оптимально поєднувати з курсом Анавара високоандрогенні препарати: Сустанон (Sustanone), Тестостерон, Примоболан (Primobolan).


Оксандролон курс - як досягти максимального ефекту

Якщо оксандролон поєднується з іншими препаратами, максимальне добове дозування не має бути більше 40 міліграм.

Комбінований курс не лише покращує рельєф мускулатури, але і збільшує м'язову масу, чого не дає курс соло.

Не забувайте дотримуватися відповідної дієти для прискореного набору м'язової маси і на додаток до основного раціону включіть в щоденне меню комплекс спортивного харчування.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації