СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕАнабол


Анабол є анаболічним стероїдом, який має метандростенолон в якості діючої речовини. Цей анаболік є представником нового покоління препаратів, які при пероральному застосуванні здатні чинити найсильнішу дію на обмін білків. Цей анаболік здатний підвищити процеси синтезу протеїнів, тим самим створюючи позитивний азотистий баланс.

Дуже швидко і сильно цей анаболік здатний нарощувати мускулатуру тіла. За рахунок транспортування великого обсягу амінокислот до ваших м'язовим волокон. Затримка води в м'язах відбувається під час прийому анабол. Разом з рідиною до ваших м'язів доставляються всі корисні речовини це кальцій, фосфор, магній тощо.

Anabol здатний вам допомогти перекачувати до ваших м'язів під час ваших важких тренувань більше великий обсяг крові. Тому ваші тренування будуть проходити більш результативними. Ваша сила дуже швидко збільшиться, відновлення м'язів після важких підходів проходитиме набагато швидше.

анабол

Кращий Anabol випускає фірма Брітіш Драгон, вже більше 10 років ця продукція є дуже якісною. Оральний стероїд Брітіш Драгон здатний після першого курсу його прийому повністю змінити якість і обсяг вашої мускулатури тіла. Середнє дозування прийому анабол повинна становити не більше 30 мг. в день.Будова і основні властивості Анабола


По своїй будові цей анаболічний стероїд являється похідним тестостерона, який має метильну групу в 17-альфа положенні. Саме особливості будови обумовлюють основні властивості Анабола.
Висока анаболічна активність виражається в швидкій надбавці у вазі завдяки підвищенню синтезу протеїнів і прискоренню процесів глікогенолізу. За допомогою цього анаболіка можна набрати до двох кілограмів в тиждень.

Стероїд здатний до ароматизації, тобто до перетворення на естроген. Підвищення в кров'яному руслі цих гормонів здатне привести до великої затримки рідини в організмі, що власне і дозволяє досягти таких швидких результатів.

Анабол сприяє підвищенню силових показників. Стероїд має досить слабо виражені андрогенні властивості.


Спосіб застосування і дози Анабола.


Цей анаболічний стероїд має досить широкий спектр дозувань. Це пов'язано з багатьма сферами застосування препарату : пауерліфтинг, бодібілдінг або важка атлетика (підняття штанги). Під час вибору найбільш відповідного дозування необхідно пам'ятати, що немає ніякої залежності в швидкості збільшення маси тіла і кількості препарату.

Середнє дозування для атлетів складає 15-40 міліграм в добу, проте доза повинна обов'язково відповідати індивідуальним особливостям організму.

Якщо ви помічаєте зниження ефективності анаболічного стероїда, тоді варто не збільшувати дозу, а лише додатково почати ін'єкції інших стероїдів, приміром, Примаболана, Дека-дураболина.


Курс прийому анабол


1. Курс анабол + дека дураболін + сустанон

2. Курс анабол + болденон + енантат

3. Курс анабол + вінстрол + сустанон

4. Курс анабол + тренболон енантат + пропіонат


Анабол дуже добре підходить практично до всіх ін'єкційних стероїдів. Але найчастіше його використовують спільно з дека дураболіном і одним з видів тестостерону тривалої дії це сустанон - 250. На такому курсі дозування повинне бути середньо це 30 мг. в день. А ін'єкційні препарати потрібно ставити по 200 мг. дека дураболін і 250 мг. сустанон - 250 на тиждень.

Також його можна застосовувати, як соло єдиний препарат на курсі. Так і спільно з іншими стероїдами. Ефект від прийому Anabol дуже сильний і великий. М'язи насичуються рідиною і разом з нею білком та іншими корисними речовинами. Що збільшує їх обсяг, силу і витривалість.

Стероїд найкраще приймати в холодний період часу. Тоді зростання м'язової маси відбувається набагато швидше. Спортсмен який п'є анаболік Брітіш Драгон йтиме на багато швидше до великого зростання сили та обсягу м'язової маси. Цей обсяг, щоб зробити якісніший, потрібно пити станозолол або провірон на курсі.

Анабол можна віднести до найсильніших оральних стероїдів. Але в цій силі є кілька підводних каменів. В великому дозуванні він ароматизируєтся і цим може викликати гінекомастію. Щоб це уникнути потрібен тамоксіфен або провірон.


Можливі побічні ефекти:

Проявляє помірні гепато токсичні властивості. Токсичність збільшується прямо пропорційно з підвищенням дози анабола.
Можливий розвиток маскулінізації у жінок, проте невисокі дози стероїда і короткі курси прийому здатні дати добрі результати без явних побічних ефектів.
Виникнення вугрового висипу, облисіння.
Можливий розвиток стану гінекомастії через здатність анаболічного стероїда до процесу ароматизації.


Анабол відгуки

Анабол відгуки у всьому світі про цей сильний оральний стероїд чудові. Завдяки високій анаболічній і андрогеній активності, яка присутня в анабол. Цей препарат швидко збільшує обсяг м'язів і фізичної сили.

Завдяки швидкій і сильній затримці рідини в м'язових клітинах відбувається солідний приріст маси і сили. Щоб прибрати зайву воду з м'язів потрібен провірон або кленбутерол на курсі.

Анабол відгуки завжди у атлета будуть позитивні при правильному дозуванні цього стероїда і тривалістю курсу прийому.

Середнє зростання м'язової маси на курсі Анабола приблизно 7-9 кг. І фізичної сили від 10 - 25%. Щоб зберегти максимально можливий результат після прийому анабол потрібно в кінці курсу пропити кломід анти естроген і кленбутерол препарат, який запобігає катаболізму (руйнування м'язів).
Аналоги цього стероїда :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації