СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕАквааеробіка для схуднення


Аквааеробіка являетя дуже ефективним, приємним і навіть модним способом позбавлення від зайвих об'ємів і целюліту. І це не перебільшення. Після відвідування тренувань жінки підтверджують ефективність цієї техніки скинутими кілограмами і відсутністю "апельсинової кірки".

Мало того, багато хто з них говорить про те, що у них нормалізується сон, покращується настрій, а після занять абсолютно відсутнє почуття втоми.

Вправи аквааеробіки практично не відрізняються від виконуваних на суші. Але різниця є - уся справа у воді. Завдяки воді вага людини зменшується, у зв'язку з цим виконувати вправи легше, але долаючи існуючий опір людина спалює набагато більше калорій. Заняття у воді дають той же ефект, як під час гідромасажа. До того ж, навіть якщо температура води цілком комфортна, тіло людини постійно витрачає енергію на те, щоб зігрітися. Завдяки заняттям аквааеробикою тіло стає струнким без наростання м'язової маси.

Стандартне заняття аквааеробикою триває 40-50 хвилин і складається з декількох етапів: спочатку проводиться невелика розминка, потім основний блок вправ, що включає опрацювання проблемних зон і розтяжка, яка включає розминку, розтяжки і охолодження. Як правило, розминка займає хвилин 10. Удари, підняття колін, ходьба і біг у воді сприяють хорошому розігріванню. На наступному етапі виконуються вправи, спрямовані на розтяжку м'язів стегон і ніг (хвилин 8-10). З метою охолодження у кінці заняття ще приблизно 10 хвилин виконуються спокійні розтягуючі вправи.

На тренування необхідно узяти: гумові шльопанці, закритий купальник, гумову шапочку і предмети особистої гігієни. Особливо тренування припадуть до душі тим, у кого викликає особливий дискомфорт відчуття липкого тіла - адже у воді тіло постійно омивається і охолоджується. Але навіть у воді тіло продовжує потіти, так що радимо вам завжди під рукою мати пляшку з водою.

Велику користь вправи аквааеробики для схуднення приносять вагітним жінкам, адже їм упродовж 9 місяців протипоказані багато видів занять. Аквааеробикою небажано займатися при генітальних інфекціях, циститі, простудних захворюваннях. З великою обережністю, на дрібній воді і під наглядом кваліфікованого інструктора аквааеробікою можна займатися людям, що страждають бронхіальною астмою. Річ у тому, що тиск може спровокувати відчуття здавленості в грудній клітці і утруднити дихання.
Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації