СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕ7 порад, як позбавитися від жиру на талії


Хочете знайти способи, як позбавитися від жиру на талії (животі і боках)? Виглядати, як смачна і здобна булочка мало хто захоче, тоді давайте розберемося, як позбавитися від нависаючого живота і боків над штанами і спідницею. Ось що вам треба змінити, щоб виглядати красивою і підтягнутою.


1. Носіть одяг правильного розміру


Навіть, якщо ви стрункі і у вас мало жиру, занадто вузькі джинси на вас виглядатимуть все одно жахливо і у вас теж нависатиме жир на животі. Тому переконайтеся, що ви не носите одяг, який залишає сліди на тілі. Комфорт є ключовим чинником при виборі одягу, ви повинні носити одяг свого розміру, а не задихатися у вузькій спідниці або штанах.


2. Виконуйте кардіотренування


Щоб понизити жирові запаси і усунути зайвий жир навколо талії, додайте кардіотренування не менше 3-5 раз на тиждень протягом 40 хвилин. Кардіотренування можуть бути такими - біг підтюпцем, ходьба, їзда на велосипеді, плавання і так далі.


3. Виводьте токсини


Якщо ви вживаєте часто каву, алкоголь, цукор, продукти харчування, токсини, що містять, то природно ваше тіло на це реагуватиме і затримуватиметься вода у вашому організмі. Звідси і здуття живота, дискомфорт. Щоб позбавитися від жиру на животі і зменшити талію, постарайтеся не вживати шкідливі продукти.


4. Виключте цукор


Рафіновані або оброблені цукри шкідливі і викликатимуть здуття живота. Але природний цукор, що міститься у фруктах, дуже корисний і допомагає в профілактиці багатьох захворювань.


5. Понизьте стрес


Гормон, кортизол виділяється в організмі у відповідь на стрес. Якщо ми використовуємо цю енергію, то жир не накопичуватиметься, але якщо він не використовується, він залишається у нас на талії. Щоб понизити стрес, зробіть декілька глибоких вдихів і видихів, почитайте улюблену книгу, випийте чашку ароматного чаю з м'ятою і добре поспіть.


6. Тримайте спину рівною


Якщо ваша спина буде рівною, то виглядати ви будете набагато стрункіші, а ще у вас буде міцний м'язовий корсет, який дозволяє знаходиться усім внутрішнім органам на місці.


7. Напружуйте прес


У продовж усього робочого дня напружуйте м'язи живота по 15 секунд 5 разів, а також не забувайте виконувати вправи для пресу кілька разів в тиждень. Ніхто звичайно не списує з рахунків також і правильне харчування.
Щоб бути красивою і стрункою, треба усього лише трохи часу! А чи готові ви поборотися за тонку талію?
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації