СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕПриродні анаболіки


Сьогодні багато хто, особливо молоді люди, одержимі маніакальною ідеєю мати накачане тіло. Як хлопці, так і дівчата проводять багато часу в спортзалах, обтяжують себе непосильними фізичними вправами, а деякі, ще гірше, – приймають стероїди. Тільки навіщо? Адже все набагато простіше.

Щоб мати красиве тіло, насамперед, необхідно позбутися від зайвої ваги, замінити жирову масу м'язовою, бути фізично активними і почати правильно харчуватися! Тільки у всьому є свої нюанси. Професійні бодібілдери особливо не вважають за потрібне, для них зростання м'язів пов'язане з фармакологією – прийняттям стероїдів і анаболіків.

Це спеціальні препарати, приймаючи які, м'язи ростуть як на дріжджах. Ефект нетривалий і ціна йому – власне здоров'я. Крім усього стероїди мають властивість руйнувати гормональний баланс в організмі. Приймаючи їх навіть нетривалий час, ви ризикуєте стати залежним від них на все життя.


Чи можна щаидко набрати м'язову масу?


Виявляється, поправитися набагато складніше, ніж схуднути! Це стосується також і накачування м'язів. Причина зайвої, так і недостатньої ваги – зашлаковка організму. Тому, перш за все, необхідно очистити організм і вийти на необхідний для вашого організму водний режим. Процес досить тривалий.


Стероїди (хімія) і природні жироспалювачі для набору м’язової маси


Повторимося, що стероїди надають ефект допінгу. У спортсмена, що приймає препарати, особливо страждає серце і судинна система. Лівий шлуночок серця помітно слабшає, обростає жиром і не справляється зі своїм нормальним навантаженням. У підсумку перекачує лише 50% від норми крові! У комплексі спортсмен ризикує отримати інфаркт або інсульт. А, як відомо, лише 34% людей при цьому гинуть відразу, решта видряпуються, але не завжди можуть далі жити повноцінним життям.

Отже, що ж робити, якщо ви хочете мати красиве пружне тіло? У першу чергу потрібно навчитися правильно харчуватися і збільшити щоденні фізичні навантаження. Тільки не до повної знемоги (це шкідливо для здоров'я): 1-2 години в день цілком достатньо. І тим більше не варто ковтати штучні продукти, коли є натуральні і смачні їх замінники.


7 природніх анаболіків, які допомагають набирати м’язову масу


1. Перше місце варто віддати оселедцю. В даному продукті міститься креатин, який сприяє нарощуванню м'язової маси за рахунок збільшення харчування поживними речовинами мускул. У той же час штучний креатин, який вживають спортсмени, забиває жовчні протоки і викликає ракові захворювання. побічні ефекти креатину не настільки нешкідливі, як може здатися, тому з'їдати 200 грамів оселедця за годину або два до тренування буде більш розумно.

2. На другому місці – часник. Він здатний підтримати зростання м'язів. Всі компоненти, що входять у його складі, не тільки чинять опір хворобам, але і стимулюють вироблення тестостерону (гормону «мужності»). Зубок перед тренуванням буде в самий раз.

3. Насіння. Містять аргінін і глютамін – амінокислоти, з яких будується м'язова маса. Одна маленька жменька щодня піде на користь.

4. Петрушка. Захищає від накопичення жиру і зневоднення організму, прискорює процес травлення. У день рекомендується з'їдати 50 грам свіжої петрушки.

5. Кавун. Особливо корисна м'якоть біля шкірки. Дає м'язам кисень, накачує їх кров'ю і гормонами. А також сприяє здоров'ю серця. Кілька шматочків за годину до тренування.

6. Томат. Як відомо, всі овочі червоного кольору особливо корисні. Томати – не виняток. В них містяться антиоксиданти, які захищають серце, артерії і чинять опір багатьом хворим. Норма – шість і більше томатів в день.

7. Цибуля. Містить речовини, які блокують гормони, що руйнують м'язову масу, і містить речовини, які сприяють її зростанню. Маленька цибулина після тренування піде на користь організму.

Звичайно, тішити себе ілюзіями, що за допомогою природних анаболіків ви станете володарем величезної м'язової маси – не варто. Однак створити гарне тіло без жиру можна. На додаток до всього рекомендується також підключати корисні протеїнові коктейлі.

Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації