СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕ7 ознак того, що пора худнути


Якщо дівчина в кіоску з пампушками знає ваше замовлення напам'ять, ви не можете згадати, коли останній раз були в тренажерному залі, то вам пора задуматись про похудання. Якщо ви хочете бути не лише привабливою дівчиною, але ще і здоровою, то вам точно пора міняти спосіб життя. Якщо хоч би одна з нижче приведених ознак є у вас, пора мінятися в кращу сторону!


1. Одяг став малий


Востаннє, коли ви намагалися втиснутися в улюблені джинси, ви трохи не втратила свідомість? Якщо ваш одяг вам не підходить, це може бути ознакою того, що треба худнути.


2. Вам про це говорить навіть вже мама


Мама фантастична тактовна і любляча людина, але навіть якщо і вона вже говорить, що пора щось міняти зі своїм способом життя. То напевно прийшла пора послухатися маму! Це важко усвідомити, але це необхідно зробити, якщо ви хочете бути здоровими.


3. У вас немає енергії


Якщо ви постійно почуваєте себе в'ялою і втомленою, це може бути ще однією ознакою наявності надмірної ваги.


4. Ви не любите дивитися в дзеркало


Якщо вам не подобається своє віддзеркалення в дзеркалі, як воно може сподобатися іншим? Станьте кращою! Прислухайтеся до себе і знайдіть в собі сили зробити крок.


5. ІМТ не бреше


Перевірте ваш ІТМ - індекс маси тіла, його дуже легко порахувати і він допоможе вам дізнатися чи є у вас зайва вага і скільки вам треба скинути, щоб бути і красивою і здоровою!


6. Ви не знаєте, що їсти


У добу жінка повинна споживати не більше 2000 - 2500 калорій, щоб підтримувати вагу постійною. Але це за умови, що ви ведете активний спосіб життя і у вас є 3-4 тренування в тиждень. Але якщо ви поняття не маєте скільки калорій складає ваш раціон, то це ще один знак того, що треба замислитися про схуднення. Почніть вести щоденник харчування і записуйте кількість споживаних калорій.


7. Сигнали вашого організму


Якщо у Вас надмірна вага, то ваше тіло скаже вам про це. Такі симптоми, як часті головні болі, постійна тяга до солодкого, поганий сон, вам проблемно вставати з ранку, в'ялий обмін речовин і відсутність енергії, скажуть вам про збільшення маси тіла.

Не допустіть, щоб ваше тіло перетворилося на безформний і даремний мішок! Адже так приємно уранці пробігтися, вдихати прохолодне свіже повітря, або просто активно погуляти з собою, легко вибігати по сходах і просто танцювати!!
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації