СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕ7 міфів про протеїн


1. Протеїн треба приймати тільки в день тренувань

Так деякі думають, мотивуючи це тим, що в нетренувальні дні організм не потребує підвищеної норми білку. Не вживаючи після тренувань ваші м'язи будуть довше відновлюватись і повільніше рости. Весь цей час їм потрібні амінокислоти (складові частини білків) для відновлення своєї структури і росту.

2. Без протеїну неможливо накачати м'язи

По суті, протеїн потрібний тільки у тому випадку, якщо ваш організм має нестачу білку. При інтенсивних силових тренуваннях і неякісному харчуванні практично неможливо в потрібних кількостях забезпечувати ваш організм білками. З іншого боку при правильному і повноцінному харчуванні якісною їжею необхідності в прийомі протеїну може і не виникнути. Отже, накачатися можна і без протеїну, але у більшості випадків - з протеїном це легше зробити, швидше і зручніше.

3. Протеїн садить печінку

Будь-яка високобілкова їжа - це навантаження на вашу печінку. І чим більше ви споживаєте білка в добу, тим більше навантаження на печінку. І протеїни вантажать вашу печінку не більше, ніж білки, які ви отримуєте разом з їжею. Але без білку ваше тіло не зможе існувати. Тому протеїни не є шкідливі! Просто не потрібно їх приймати більше ніж 1,5-2,5 грами на 1 кг вашої ваги і тоді ніяких проблем не буде!.

4. Протеїни - це дорого

На перший погляд це може здатися так. 1 кг якісного протеїну коштує приблизно 150 грн і більше. В цьому кілограмі білку приблизно стільки ж, скільки в 4 кг м'яса. Скільки коштує 4 кг м'яса? Приблизно ці ж 150 грн. Але м'ясний білок він важкий для шлунку і засвоюється довше 4-5 год, а сировоточний 1,5 год

5. Протеїн - це "штучна" їжа.

Насправді протеїн роблять з таких продуктів як соя і молоко. Рідше - яйця і м'яса. За допомогою різних термічних і хімічних реакції з цих продуктів виділяють білок і виходить концентрат у вигляді порошку. І в цьому плані він набагато натуральніший чим, допустимо, сухе картопляне пюре.

6. Протеїн потрібний тільки професійним спортсменам

Це все одно, що сказати - білок потрібний тільки професійним спортсменам. Як ви самі розумієте - білок потрібний усім. Буває, що навіть люди, які не тренуються, - приймають протеїн, оскільки у них напружений графік роботи і частенько немає часу просто поїсти.

7. Від протеїну не буде стояти
Часто чув такі дурниці від знайомих, люди не мають поняття ті, шо таке говорять, часто путають його з анаболічними стероїдами. Це ж смішно, білок не шкідливий, це те саме, що сказати о ти п'єш молоко в тебе не буде стояти.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації