СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕ6 хороших - продуктів, сприяючих спалюванню жиру


Якщо ви хочете схуднути до бажаної ваги і більше ніколи не турбуватися про зайві кілограми, необхідно узяти усе під свій контроль. Без активного плану змінити свій спосіб життя і ті цілі, які ви поставили, залишаться просто недосяжними. Усім, хто намагається скинути вагу, незалежно від поставленої мети, варто в першу чергу звернути увагу на харчування.

Є таке вираження: "Ти - то, що ти їси". Якщо ви напхаєте себе нездоровою їжею і постійно вживатимете перероблені і рафіновані продукти, багаті калоріями, вуглеводами і жирами, то усе це відкладеться у вигляді жиру. Зрештою, ви станете живим прикладом того, як не варто харчуватися і жити. Хорошою ж новиною є те, що цей же механізм працює і відносно здорової їжі і певної кількості фізичних вправ.

Чим краще ви харчуєтеся і ніж здоровіший спосіб життя ведете, тим сильніше це відіб'ється на вашому зовнішньому вигляді і загальному самопочутті. Режим харчування має наслідки, що далеко йдуть, оскільки для багатьох саме він впливає і на спосіб життя.

Багато хто дивується, як так вийшло, що вони прокинулися одного разу в ранці і несподівано виявили у себе зайву вагу. Вони не можуть згадати яку-небудь значну подію, що привела до цього, і недивно, адже таке не відбувається раптом ні з того ні з сього. Це результат насильства над організмом впродовж декількох років. Ті, хто замість хороших-продуктів, наїдалися нездоровою їжею, відмінно бачать наслідки.

Не наслідуючи режим харчування, заснований на вживанні хороших-продуктів, зокрема 6 основних корисних для усіх продуктів, люди досить скоро починають зазнавати проблеми. Це - погіршення здоров'я, вищі витрати на медицину (особливо, якщо відвідування лікарів стали досить частими) і одяг, супутні надмірній вазі психологічні і емоційні порушення, до яких відносяться стан тривоги на тлі депресії і почуття особистої поразки.

Звичайно, це не означає, що уся їжа, окрім нормальних продуктів, надзвичайно шкідлива. До проблеми призводить постійний неправильний вибір в плані харчування. Одного разу зробивши вибір на користь фаст-фуда замість здорової, вам захочеться перекусити цією смачною і жирною їжею ще раз. Один чизбургер не зруйнує ваше здоров'я, але один чизбургер три рази в тиждень з картоплею фрі, сіллю, кетчупом і колою зроблять свою справу.

Необов'язково відразу ж виключати з раціону усю шкідливу їжу. Так само, як неефективним є різке припинення вживання наркотиків, це буде не здоровою зміною, а дуже стресовою. Замість цього почніть знову вводити хороші продукти у ваш раціон, не забуваючи при цьому контролювати розмір порції і частоту вжитку нездорової їжі.
Почніть з наступних 6 хороших-продуктів, що допомагають спалити жир і повернути вас на вірний шлях.


1. Соєвий білок


В процесі усього, що ми робимо, спалюються калорії. Просто існуючи, наше тіло постійно працює. В ході усіх процесів - травлення, кровообігу, мислення, хімічних реакцій, виведення шлаків - витрачається енергія, і, відповідно, спалюються калорії. Наш організм витрачає сотні калорій в день. Саме тому вважається, що в середньому для підтримки життєдіяльності організму необхідно споживати, як мінімум близько 2000 калорій (залежно від росту, ваги, статі і так далі).

З усього того, що ви їсте, білок очолює список продуктів, для переварювання яких організму необхідно витратити великі зусилля, навіть більші порівняно з жирами. Тоді, як ваш організм і травна система посилено працюють для того, щоб переробити і переварити споживаний вами білок, також спалюються калорії. Одним з кращих видів чистого білку для здорового зниження ваги є соєвий білок. Хоча в реальності не існує ніяких чарівних пігулок для схуднення, соя, проте, є найближчим до них еквівалентом.

Для тих, хто серйозно налаштований скинути вагу, простим доповненням до режиму харчування і жиро спалювальних продуктів буде налагоджений режим тренувань. Важливо пам'ятати про те, що чим більше у вашому тілі сухих м'язів, тим більше енергії потрібно для підтримки їх роботи, завдяки чому прискорюється і метаболізм. Білок - це головне джерело для нарощування м'язів. Якщо ви наслідуєте повноцінний і збалансований режим тренувань, то слід сконцентруватися саме на нарощуванні цієї сухої м'язової маси.

Збільшуючи кількість білку у вашому режимі харчування, ви тим самим дасте необхідне підживлення м'язам, що допоможе вам швидше спалити жир. Ви приведете тіло в тонус завдяки тому, що піде жир і тіло придбає більше чітко обкреслені форми.

Терпіти не можете сою? Зупиніться на органічному м'ясі і вирощеному в природних умовах птицю.

Одним з кращих видів чистого білку для здорового зниження ваги є соєвий білок


2. Цільно зернові продукти


Ми постійно чуємо, що треба вживати цільно зернові продукти. Ми бачимо їх рекламу в журналах, а в магазинах етикетка мало не на усю упаковку свідчить "100% цільно зерновий продукт"! Непогано було б зрозуміти, що таке цілісне зерно і чому воно корисне, якщо ви хочете знати, яким чином воно приносить користь, і чому воно є одним з основних з 6-ти жироспалювальних хороших-продуктів.

"Цілісним" вважається зерно, що складається з трьох частин (висівки, зародки і ендосперми). Багато хто знає, що різноманітні фрукти і овочі містять велику кількість фітохімікалій і антиоксидантів, але бувають дуже здивовані, дізнавшись, що цільно зернові продукти є ще кращим джерелом самого різного роду основних поживних речовин.

Хочете вірте, хочете ні, але цілісне зерно є одним з основних джерел вітамінів групи B, вітаміну Е, магнію, заліза і звичайно ж клітковини - що вже само по собі корисно для регулювання роботи кишковика, відчуття голоду і метаболізму.

Так, які ж найпоширеніші види цілісного зерна, які легко знайти і спожити в їжу?

дикий рис


6 супер-продуктів, сприяючих спалюванню жиру


пшеничні цільно зернові продукти
вівсяна каша
вівсяні цільно зернові продукти
ячмінь
житні цельнозерновые продукти
булгур
попкорн (без масла і сирного посипання)


Окрім зниження ваги цільно зернові продукти мають ряд переваг, включаючи зменшення ризиків серцевих захворювань завдяки зниженню рівня холестерину, кров'яного тиску і навіть можливості утворення тромбів. Дослідження, що проводилися впродовж багатьох років, довели, що ті, хто постійно і у більшій кількості вживає цільно зернові продукти, важать менше, ніж ті, хто вживає їх менше або зовсім не включає цільно зернові у свій щоденний раціон.

Так, ви можете їсти попкорн, але без масла і сирного посипання


3. Грейпфрут


Грейпфрутова дієта є предметом для обговорень вже досить довгий час, і багато хто намагається більше дізнатися про користь грейпфрута, як частину щоденного режиму харчування. Деякі вважають, що справа у вітаміні С, інші помічають, що фрукт просто природним чином прискорює метаболізм. Після появи найрізноманітніших дієт, завдяки результатам досліджень ми нарешті можемо вивчити переваги грейпфрута, як супер - продукта для зниження ваги.

Річ у тому, що грейпфрут знижує рівень інсуліну в організмі - не значною мірою, але до певної міри. Злегка знижений рівень інсуліну запобігає відкладанню великої кількості цукру у вигляді жиру. Цей же понижений рівень інсуліну допомагає стримувати апетит, адже саме високий рівень інсуліну є тим індикатором, який посилає в мозок сигнал про те, що пора перекусити.

Іншою перевагою грейпфрута як супер-продукта являється високий вміст клітковини і мала кількість калорій (у половині грейпфрута міститься близько 40 калорій, зазвичай навіть трохи менше). Дивною властивістю грейпфрута є те, що це один з добре відомих продуктів з негативною калорійністю - це означає, що на їх переварювання витрачається більше калорій, чим вони містять.

Найбільше користі можна витягнути вживаючи свіжий грейпфрут. Другим по корисності варіантом є грейпфрутовий сік (100%, не змішаний тип, що не містить штучні підсолоджувачі або смакові добавки). Намагайтеся купувати сік з великим вмістом м'якоті. Пігулки або екстракти, доступні в магазинах, не дають тих же результатів і зазвичай коштують дорожче, ніж свіжі грейпфрути.

Хоча грейпфрут є чудовим дієтичним продуктом, не варто неправдиво використовувати цю інформацію і негайно сідати на грейпфрутову дієту. Кращим варіантом стане добре збалансоване харчування. Незбалансовані дієти можуть більше зашкодити здоров'ю, чим принести яку-небудь користь. Спробуйте додати половинку грейпфрута до вашого сніданку, а іншу - до обіду, спершу хоч би пару раз на тиждень.


4. Зелений чай


Дійсно багато користі для здоров'я можна отримати, замінивши солодку каву і інші напої зеленим чаєм, гарячим або холодним. По-перше, і це найважливіше, зелений чай допомагає поліпшити обмін речовин на 4% впродовж 24 годин. Можливо, це не так вже багато, але якщо це стане регулярною частиною вашого режиму харчування, то він допоможе підтримувати обмін речовин на вищій швидкості впродовж усього дня.

Іншою перевагою зеленого чаю є вміст кофеїну. Хоча в чашці зеленого чаю міститься менше кофеїну, чим в чашці кави, невеликий вміст кофеїну виконує ту ж функцію для організму, роблячи частішим пульс, прискорюючи кровообіг і примушуючи серце працювати трохи сильніше. Це може поліпшити спалювання калорій впродовж дня. Крім того, вважається, що зелений чай певною мірою знижує апетит, хоча у різних людей цей показник може варіювати. Також існують добавки, зроблені з екстракту зеленого чаю , але найбільшу користь приносить свіжо заварений чай або концентровані напої із зеленого чаю (наприклад, справжній зелений чай Lipton).


5. Риба


Основною перевагою риби є зовсім не білок, хоча свіжа, виловлена в екологічно чистих умовах риба є прекрасним його джерелом. Уся справа в гормоні лептині, наявному в нашому організмі. Більшість людей не розуміють або не замислюються про те, що усі процеси в нашому організмі (включаючи накопичення жиру і енергії) пов'язано з наявними в нім гормонами або хімічними речовинами. Дослідження довели, що лептин чинить безпосередньо дію на обмін речовин, вирішуючи, чи варто організму накопичувати калорії чи спалювати їх як паливо.

Кращий спосіб понизити рівень лептина - поїсти риби.

Вчені клініки Майо вивчили два різні племена. Представники одного племені часто їли рибу, як частину свого щоденного раціону, а іншого - їли дуже мало риби (або взагалі не вживали). Ті, хто їв рибу, мали рівень лептина в 5 разів нижче, ніж ті, хто харчувалися в основному овочами.

Якщо вам не дуже подобається смак риби, можливо, ви просто не куштували те, блюдо яке саме вам сподобається. У такому разі варто приділити трохи часу і спробувати різні її види, оскільки їх існує величезна кількість, так само як і рецептів приготування.


6. Яблука


Зрозуміло, тут маються на увазі не лише яблука, просто так ми позначимо цю групу. Яблука і інші багаті водою фрукти допомагають зробити ваш план харчування куди ефективнішим, оскільки пектин, що міститься в них, допомагає обмежувати кількість жиру, що поглинається клітинами. Велика різноманітність фруктів, особливо маленьких ягід, містять велику кількість антиоксидантів і розчинної клітковини, що допомагає травленню.

Яблука і інші багаті водою фрукти допомагають зробити ваш план харчування куди ефективнішим


Висновок


Цей список продуктів є лише відправною точкою, оскільки є велика кількість інших хороших-продуктів, відмінно доповнюючих здоровий раціон. Проте, дані 6 продуктів для схуднення допоможуть вам встати на шлях здоровішого харчування і негайно поліпшать обмін речовин. Цілком очевидно - щоб поліпшити своє здоров'я, треба краще харчуватися.

Подумайте тільки про досягнення в області технологій і про те, як обробляють і очищають продукти харчування, додаючи в них хімікати і жири для надання кращого смаку і викликання до них сильнішого звикання. Два або три десятиліття тому у людей не було доступу до продуктів, якими ми сьогодні, не замислюючись, напихаємо себе. Вони жили довше, мали більше і хороше здоров'я і не страждали від проблем, супутніх ожирінню. Подумайте про те, чим вони харчувалися на відміну від нас, і вам стане ясно, що зміни неминучі.

Інші статті по темі :Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації