СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕ5 обов'язкових продуктів для тих, хто на сушці


Багато вважають, що почати процес схуднення – це найскладніше завдання. Але насправді все залежить тільки від сили волі і вашого бажання. Найважче – це скинути останні пару кіло. Найголовніше, про що слід пам'ятати при рішенні цієї задачі, це те, наскільки ваше тіло готове для максимально ефективного позбавлення від надмірної ваги.

Відомий сециалист-нутриціолог і дієтолог розробив список найбільш необхідних продуктів, які сприяють максимальному спалюванню підшкірно-жирової клітковини. Для того, щоб втрата накопичених в надлишку жирових відкладень пройшла найбільш ефективно, включіть в свій щоденний раціон харчування наступні п'ять продуктів.

Запорука успішного завершення процесу схуднення є раціон харчування, калорійність якого найбільш оптимальна для ефективної втрати надлишкової ваги. Для того, щоб уберегти себе від втрати м'язової маси, ви повинні правильно і грамотно розподілити нутрієнти в своєму раціоні харчування. Для того, щоб не втрачати білок м'язової маси і внутрішніх органів, ви повинні в належній кількості його споживати. Пропонований список продуктів дозволить найбільш ефективно спалювати жири під час схуднення.

По-перше, це харчові волокна, які здатні підтримувати здорове травлення та сприяти втраті зайвих кілограмів. Крім того ,споживання таких продуктів дозволить вам відчувати почуття насичення набагато довше, що допоможе уникнути вам від додаткових перекусів і мук голоду між основними прийомами їжі.Продукти, в яких містяться харчові волокна – це капуста, грейпфрут, малина і шпинат.

По-друге, це залізо, яке сприяє підтримці стабільного рівня енергії. При низькокалорійному харчуванні рівень вашої енергії досить низький. Навіть якщо ви прийдете на тренування, то змусити своє тіло ефективно працювати у вас навряд чи вийде.

Продукти, в яких міститься залізо – це гриби шиітаки, брокколі, капуста, мангольд.

По-третє, це омега-3-жирні кислоти, які сприяють беруть участь у підтримці всіх функцій організму і забезпечують його енергією. Найважливіше для вашого організму в процесі схуднення, що забезпечують омега-3-жирні кислоти, це виробництво нових здорових клітин і гормонів.

Продукти, в яких містяться омега-3-жирні кислоти, це лляне насіння, волоські горіхи, насіння чіа, лосось.

По-четверте, це вітамін D, який бере участь у процесі засвоєння кальцію, необхідного для підтримки здорової ваги тіла.

Продукти в яких міститься вітамін D, це свіжа тріска і сардина, яйце.

І, по-п'яте, це ресвератрол, який представляє собою антиоксидант, що перешкоджає старінню і надає позитивний вплив на обмінні процеси організму і сприяє підтримці втрати ваги.

Продукти, що містять ресвератрол, це виноград, арахіс, чорниця і шовковиця.

Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації