СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕ10 золотих правил бодібілдингу


Перед вами 10 найбільш цінних порад по поліпшенню тренувань для бодібілдерів натуралів!


1 Вага - не кращий індикатор успіху


Багато людей занадто велике значення надають цифрам, які запалюються на вимірювальних приладах. Вони забувають, що ми не прагнемо до банального збільшення ваги, наша мета - набір високоякісної сухої м'язової маси. Цифра на вагах може мінятися день від дня, вона може змінитися навіть за декілька годин. Так, зважуватися ви повинні регулярно, але без фанатизму. Дзеркало - набагато строгіший суддя і надійний індикатор успіху.


2 М'язовий біль - не кращий спосіб судити про якість тренування


М'язова біль є прямим наслідком мікроскопічних розривів, які відбуваються в м'язових волокнах під час тренувальної сесії, але біль - дуже ненадійний вимірювальний прилад. Так, як правило, це означає, що ваш тренінг пройшов на вищому рівні, але майте на увазі, що якщо ви займалися після річної перерви, м'язи болітимуть незалежно від ефективності тренувальної сесії.
Крім того, з часом ефективні і регулярні тренування викликатимуть меншу біль. Це зовсім не означає, що ваші тренування стали менш продуктивні. Просто ви стаєте сильнішими.


3 Краща тренувальна програма - ваша програма


Навіть з найчудовішою тренувальною програмою ви не отримаєте бажаного результату, якщо не виконуватимете її з повною упевненістю, ентузіазмом і, що найважливіше, систематично. Результат - тільки він має значення. Якщо те, що ви робите, працює і вселяє у вас віру в успіх, тримайтеся вибраного курсу. У міру накопичення досвіду ви зможете прогресувати, якою б не була ваша "оптимальна" тренувальна програма. Пам'ятайте, якщо ви прагнете до успіху, важливо дотримуватися фундаментальних принципів і піднімати їх все більше і вищий рівень.


4 Краще менше, але краще. Чесне слово!


Укорочені сесії з меншою кількістю вправ, підходів і повторень - ідеальний спосіб набрати м'язову масу за короткий чай. Прийшов я до такого висновку на підставі своєї власної кар'єри. Примушуючи людину прогресувати без збільшення кількості підходів, повторень і вправ, ви дізнаєтеся, на що він дійсно здатний в тренажерному залі.

Як тільки я ненадовго зменшував кількість вправ і змушував себе строго дотримуватися 4-6 повторень зі збільшенням ваги, як я отримав неймовірні результати. Такий тренінг прекрасний, адже він розвиває силу духу і емоційну стійкість і одночасно сприяє м'язовому росту і збільшенню силових показників.


5 Спортивне харчування - лише частина ефективної програми


Ніякі харчові добавки не замінять якісні тренування, здорове харчування і ментальне фокусування. Це просто важливе доповнення до основних доданків успіху, і вони допомагають лише тим, хто чітко позначив цілі і правильно розставив пріоритети. Як вам така пряма відповідь?


6 Інтенсивність - ключ до м'язового росту


Фундаментом усіх якісних тренувальних програм є їх інтенсивність, і неважливо, розраховані вони на довгу дистанцію або на короткий термін, спліт це або тренування на усе тіло. Тренінг має бути спринтом, а не марафоном. І чим вище ваша швидкість в цьому спринтерському забігу, тим ефективніше буде ваше тренування. А займаючись в марафонському стилі, ви уповільнюєте свій прогрес на довгій дистанції.

Інтенсивний тренінг примушує вас зробити крок вперед і використовувати на повну потужність свої фізичні, ментальні і емоційні здібності. Ви здивуєтеся тому, наскільки збільшиться ваша працездатність в тренажерному залі, коли у вас не залишиться іншого виходу. Не усі це розуміють, деяким доводиться пройти через біль, але оскільки я точно знаю, якою працею добувається результат, я у своїй тренерській практиці часто використовую хворобливі прийоми. Але запевняю вас, воно того коштує.


7 Із-за недосвідченості ви думаєте, що тренуватися треба довго


Я переконаний, що короткі і інтенсивніші тренування - ключ до досягнення фантастичних результатів в короткий термін. Не думаю, що яке-небудь тренування повинне тривати більше години.

Багато людей думають, що це завдяки 25-річному стажу я можу домагатися результату від коротких тренувань, але вони бачать картину під неправильним кутом. Це не мій досвід дозволяє мені проводити в залі менше часу, не втрачаючи при цьому в ефективності. Це ваша недосвідченість примушує вас думати, що ви повинні прописатися в тренажерному залі. І винен в усьому недолік у не впевненості у своїх силах і в ефективності їх застосування. Дуже важливо змусити себе бути таким же продуктивним, але за менший час. І тоді, досягнувши належної міри інтенсивності, ви почнете отримувати результат від коротких тренувань.


8 Мозок - найважливіший м'яз, з нього і починай тренування


Правильний настрій - невід'ємний елемент ефективного тренінгу. Якщо ти не віриш, з тим же успіхом можеш вирушати додому.

На жаль, більшість хлопців думають, що "розбиваються у корж" в тренажерному залі, хоча це далеко не так. Але це виправимо.

Ви повинні повністю концентруватися на кожному повторенні, приділяти увагу кожному м'язу. Також ви повинні вірити в себе і в те, що ви робите. Ви можете задіювати усі м'язові волокна, але ви не отримаєте вражаючих результатів, поки не підключите розум. Якщо переступаючи поріг спортзалу, ви відчуваєте, що не готові психологічно, зупиніться на п'ять хвилин і настройтеся, інакше ви даремно згаєте час і енергію.


9 Укорочення відпочинку не завжди доречне


Сьогодні дуже модно зменшувати паузи між підходами, а я говорю, що ви можете навіть збільшити їх тривалість. Ви повинні відпочивати достатньо довго і відновлюватися чи не на 100%, але не настільки довго, щоб втратити концентрацію і настрій. У нещадному силовому тренінгу, де метою є повна м'язова відмова, перед черговим підходом вам знадобляться усі сили. Тільки тренуючись на межі людських можливостей, ви зможете розвинути справжню мускулатуру найбільш ефективним і раціональним способом. Ви повинні навчитися тренуватися в такому ключі, щоб набрати максимум м'язової маси за мінімальний період часу.

Багато хлопців думають, що короткі паузи допомагають їм швидше спалювати жири, але для цього ми дотримуємося дієт і виконуємо кардіо. А коли ви піднімаєте ваги, метою є м'язовий ріст, а не спалювання жирів.


10 Не варто недооцінювати важливість харчування


Грамотний тренінг - це не лише те, що ти робиш зі своїм тілом, це ще і те, чим ти його годуєш. Усі ви бачили хлопців, які працюють, як божевільні, але це не призводить до очікуваного результату. Найчастіше причиною тому являється брак калорій (білків, вуглеводів, вітамінів, мінералів , води) , які повинні забезпечувати цей результат.

Експерти говорять, що ваш зовнішній вигляд на 80% визначається раціоном вашого харчування. Мій досвід повністю підтверджує думку експертів, і якщо мені доведеться вибирати між тренуванням і якісним харчуванням, я виберу харчування. Освойте базові принципи здорового харчування і наслідуйте їх неухильно! Живлення - найважливіша частина у бодібілдингу.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації