СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕ10 причин чому не виходить схуднути


1. Недостатня кількість фізичного навантаження


Зміст фізичних вправ під час схуднення зводиться до того, щоб спалити достатню кількість калорій, щоб створити дефіцит калорій. Насправді, тренування, які найбільш ефективні для втрати ваги є найскладнішими: тренування з найвищою інтенсивністю, табата, кроссфіт і т. д. Скільки ж необхідно виконувати вправ, щоб почати худнути?

10 причин чому не виходить схуднути

Кардіо тренування. Для втрати ваги, ви повинні будете виконувати принаймні 5 днів кардіо з помірною інтенсивністю, тривалістю 45 хвилин, але це звичайно займає багато часу. Якщо хочете більш коротку треніровку, то можна виконувати інтервальні тренування 2-3 рази в тиждень, а в інші дні виконувати тренування в більш помірному темпі. Чергуючи високі сегменти інтенсивності з відновленням, ви будете спалювати більше калорій, і підвищите свою витривалість швидше.

Силові тренування. Силові тренування неймовірно важливі для втрати ваги, але деякі дівчата не бажають їх виконувати, боячись стати занадто громіздкими». Але м'язи набагато більш активні, ніж жир, тому, чим більше ви будуєте м'язової маси, тим більше ваги ви втрачаєте.

Для схуднення можна виконувати кругове тренування з обтяженнями. Виконуючи вправи одну за іншою, ви тримаєте серцевий ритм на високому рівні і спалюєте більше калорій. Це також робить тренування трохи більш захоплюючими, так що їх не так нудно виконувати. Замініть пару кардіо тренувань круговими тренуваннями і ви почнете бачити.


2. Ви не висипаєтеся


Нестача сну може сприяти збільшенню ваги. Причини? Деякі дослідження показали, що скорочення сну може вплинути на метаболізм, змушуючи вас почувати себе більш голодним, ніж це є насправді. Недолік сну може впливати на секрецію кортизолу, одного з гормонів, що регулює апетит. Так є теорія, що через нестачу сну ми стаємо менш активними, а значить, і спалюємо калорій менше.

Отримання достатньої кількості сну має вирішальне значення, якщо ви намагаєтеся скинути вагу, не тільки тому, що це впливає на вас фізично, але й морально. Позбавлення сну змушує вас бути примхливою, пригніченою і дратівливою. Сон повинен стати вашим пріоритетом, намагайтеся спати близько 8 годин щоночі.


3. Стрес


Стрес і збільшення ваги (або відсутність втрати ваги) йдуть рука об руку. Хоча ви, можливо, не знаєте про це, перебуваючи під постійною напругою, організм збільшує вироблення гормону кортизолу, який в свою чергу викликає збільшення апетиту, а також сприяє накопиченню жиру навколо талії. Робота зі стресом може бути дуже простим, наприклад, кілька хвилин в день розслабтеся, побудьте в тиші, старайтесь частіше відвідувати сеанси масажу.


4. Занадто багато їжі


Це може здатися очевидним, але, якщо ви не відстежуєте кількість спожитих калорій кожен день, ви можете їсти більше, ніж ви думаєте. Відсутність контролю за розмірами порцій також є ще одним винуватцем відсутності результату схуднення. Якщо ви дійсно хочете схуднути, то ви повинні чітко уявляти собі кількість спожитих калорій за день. Почніть з ведення докладного щоденника харчування, куди ви будете записувати своє щотижневе меню. Провівши аналіз спожитих калорій протягом одного тижня, ви зможете скласти більш здорове і правильне меню на наступний тиждень.


5. Немає узгодженості правильного харчування і тренувань


Якщо ви виконуєте тренування час від часу і у вас немає чіткого плану, то не варто чекати яких-небудь результатів. Для отримання стійкого результату ви повинні виконувати їх на регулярній основі. Після того, як ваше тіло адаптується до вашої програми, то вам необхідно змінити її, щоб весь час кидати своєму тілу виклик. Якщо ви пропустите занадто багато тренувань, це майже, як починати все спочатку кожен раз.


6. Не дотримання дієти на вихідних


Саме відступ від здорового плану харчування на вихідних може бути однією з причин, чому не виходить втратити зайву вагу. Щоб скинути пів кілограма ваги в тиждень, вам потрібно створити щоденний дефіцит калорій в розмірі 500, а також виконувати фізичні вправи. Якщо протягом 5 днів дотримуєтеся дієти і виконуєте вправи, а на вихідних харчуєтеся калорійною їжею, то ви робите два кроки назад.

Хитрість дотримання дієти на вихідних полягає в правильному плануванні. Спробуйте ці поради для здорових вихідних:

- виберіть одну або дві страви для задоволення, а решту часу дотримуйтеся здорового харчування;

- не нагороджуйте себе їжею. Якщо ви дотримувалися здорового харчування весь тиждень, це природно, бажати винагородити себе, але використовуючи в якості нагороди їжі ви будете рухатися не вперед, а назад. Замість їжі краще нагородити себе сеансом масажу, новою парою взуття або походом у кіно.

- постійно бути в русі. Якщо ви хочете, щоб відпочити на вихідні, чому б не зробити їх більш активними? Виберіться з друзями на природу, щоб пограти в активні ігри, або зберіться на пішу прогулянку.


7. Не достатньо часу


Експерти в цілому вважають здоровою втрату ваги до 0,5-1 кг, але більшість і близько не отримують такий результат.

Пам'ятайте: щоб втратити 0,5 кг ви повинні створити дефіцит калорій у 500 кожен день протягом тижня. Це досить легко зробити, скоротивши споживання калорій. Проблема виникає, коли потрібно визначити, скільки калорій ви спалюєте за допомогою вправ. Ви можете використовувати калькулятор калорій, але він часто переоцінює ваші старання.

Скільки калорій ви спалюєте за допомогою вправ часто зводиться до речі, які ми не можемо виміряти, наприклад, як важко ви працюєте і до вашого фітнес-рівня.

Додайте до цього, що є багато факторів, які впливають на втрату ваги, які, знову ж таки, не завжди можуть бути виміряні. У цьому сенсі, ваше тіло зможе з часом дати оцінку вашим старанням. Дайте вашому тілу час, щоб відповісти на те, що ви робите. Це може бути кілька тижнів або місяців, перш ніж ви побачите значні зміни, так що не опускайте руки, якщо ви не бачите результати після кількох тижнів занять.


8. Деякі медичні обмеження


Деякі проблеми зі здоров'ям і ліки можуть сприяти збільшенню ваги. Не відмахуйтеся від цього, якщо ви дотримуєтеся дієти і займаєтеся регулярно, а вага не йде, то варто звернутися до лікаря, щоб виключити проблеми зі здоров'ям.


9. Ви потрапили на плато


Майже кожен досягає плато втрати ваги в якийсь момент. Коли ваше тіло адаптується до тренувань, стає більш ефективним у них, отже, не витрачає так багато калорій, як раніше. Ви можете виявити, що після початкового зниження ваги, ваш прогрес сповільниться і в кінці кінців зупинитися.


Деякі поширені причини плато включають в себе:


- Виконувати одні і ті ж тренування знову і знову. Ваше тіло повинно прогресувати, тому переконайтеся, що ви змінюєте якусь частину вашої програми кожні 4-6 тижнів.

- Не вживати достатню кількість калорій. Якщо ваше тіло не має достатньо палива, щоб підтримувати свій рівень діяльності, ви можете зупинити втрату ваги.

- Перетренованість. Якщо ви тренуєтеся дуже багато, організм іноді відповідає, зменшуючи кількість калорій ви спалюєте протягом решти дня. Давайте своєму організму достатній час для відновлення і відпочинку.


10. Вам не потрібно худнути


Незважаючи на те, що ви чуєте в новинах або читаєте в популярних журналах, не всім з нас потрібно худнути. А насправді, багато з нас мають нереалістичні уявлення про те, якою повинна бути здорова вага і форма тіла.

Якщо ваша вага небезпечна для здоров'я, то втрата ваги може бути важливою для збереження здоров'я. Але, якщо ви дуже близькі до своєї мети і не можете позбутися від цих останніх декількох кілограм, запитайте себе, чи дійсно вам потрібно їх втрачати. Чи можна бути щасливим у вашій поточній вазі? Залишайтеся активним завжди і дотримуйтеся правильного харчування - це те, що дасть вам можливість завжди залишатися у формі.
У цьому сенсі, ваше тіло зможе з часом дати оцінку вашим старанням. Дайте вашому тілу час, щоб відповісти на те, що ви робите. Це може бути кілька тижнів або місяців, перш ніж ви побачите значні зміни, так що не опускайте руки, якщо ви не бачите результати після кілька тижнів занять.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації