СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕ10 порад для профілактики травматизму


Є багато способів уникнути травм під час тренування, але ці 10 порад присвячені основам профілактики травматизму. Якщо ви новачок або просто починаєте нову програму тренувань, прочитайте ці поради, щоб знизити ризик травматизму і отримати більше віддачі від ваших тренувань.

порад для профілактики травматизму

1. Відвідати лікаря. Порадьтеся з лікарем перед початком нової програми вправ. Будь-яка нова діяльність може негативно позначитися на організмі, якщо у вас є які-небудь захворювання або старі травми. Лікар підкоригує вам навантаження, підкаже на, що варто звернути увагу під час занять фітнесом.

2. Поступово збільшуйте час тренування і інтенсивність. На початку програми вправ, багато людей мають великий ентузіазм і починають збільшувати навантаження навіть не дивлячись на те, що організм ще не звик до навантажень. Почніть з помірного фізичного навантаження близько 20 хвилин, 3 рази в тиждень і поступово збільшуйте час і навантаження.

3. Проконсультуйтеся з тренером. Якщо ви просто не знаєте, що робити або з чого почати, хороший тренер допоможе вам почати безпечно і допоможе вам дізнатися достатньо, щоб працювати самостійно. Проведіть пару перших занять разом з тренером.

4. Розминайтеся перед тренуванням. Власне, досить добре розминатися перед тренуванням, щоб уникнути травм і неприємностей. Почніть свої заняття з ходьби на місці, бігу підтюпцем або розімніться на велотренажері. Після розробіть добре всі суглоби і можете приступати до вправи. Перший підхід можете виконати взагалі без ваги або з меншою, а другий підхід і наступні виконувати зі своєю звичайною робочою вагою.

5. Тренування і харчування. Після їжі та до початку тренування повинно пройти не менше 1-2 години в залежності від кількості спожитої їжі та її складу. Якщо зовсім займатися на голодний шлунок, то ви не тільки не отримаєте максимальної віддачі від занять, але ще будете в якості палива використовувати м'язи, а не жир.

6. Пити воду. Зневоднення може вбити вашу продуктивність, так, що стежте за споживанням води. Намагайтеся випивати 2 склянки води за дві години до тренування, трохи пити під час і після випити склянку води.

7. Прислухайтеся до свого тіла. Якщо у вас виникли гострі болі, слабкість або запаморочення під час тренування, зверніть на це увагу. Це сигнал вашого організму, що щось не так, і ви повинні перервати тренування. Виконання вправи через гострий біль це найшвидший спосіб отримати важку або хронічну травму. Якщо ви не відчуваєте себе добре, ви не повинні займатися деякий час, поки ваше тіло не відновиться.

8. Знайдіть час для відпочинку і відновлення. На додаток до отримання достатньої кількості сну щодня, важливо організовувати деякі дні відпочинку. Занадто важкі тренування на постійній основі можуть призвести до синдрому перетренованості і, можливо, знизити імунітет організму.

9. Більше різноманітності. Не потрібно виконувати одні і ті ж вправи щодня, чим більше різноманітності в тренуваннях, тим більший ефект і результат. Пізнавайте нове, спілкуйтеся, пробуйте себе в нових напрямках і ви полюбите здоровий спосіб життя.

10. Правильний одяг для спорту. Красиво виглядати хоче будь-яка дівчина і незалежно від того, де вона знаходиться – на званій вечері чи в спортзалі. Але одяг має бути ще й функціональним, не поскупіться і один раз витратьте кошти на якісний спортивний одяг, в якому вам буде комфортно займатися.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації